Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak możesz mu część dać to i tak świetnie! Wiza nie ma nic do tego. Chodzi o przewoźników i międzynarodowe regulacje. Musimy kombinować! Ja część rzeczy na pewno wyślę pocztą. Nie muszą przecież dojść w pięć dni! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Właśnie wepchnęłam wyprawkę ślubną ( suknię przywiózł i zabiera a ja dołożyłam buty, bieliznę, narzutkę), kurteczkę, 2 pary butów i zobaczę jaka waga będzie jak się cały spakuje. Najwyżej powyciągam coś ze swojej walizki, haha.

Mi się rozchodzi o sprzęt foto :( 3 duże lampy, statywy, namiot bezcieniowy. Żal zostawiać i nie wiem, nawyżej zapłacę za kolejną walizkę, bo zakup tego sprzętu foto wyniesie mnie drożej niż ta waliza.

Dzięki i już nie robię offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wepchnęłam wyprawkę ślubną ( suknię przywiózł i zabiera a ja dołożyłam buty, bieliznę, narzutkę), kurteczkę, 2 pary butów i zobaczę jaka waga będzie jak się cały spakuje. Najwyżej powyciągam coś ze swojej walizki, haha.

Mi się rozchodzi o sprzęt foto :( 3 duże lampy, statywy, namiot bezcieniowy. Żal zostawiać i nie wiem, nawyżej zapłacę za kolejną walizkę, bo zakup tego sprzętu foto wyniesie mnie drożej niż ta waliza.

Dzięki i już nie robię offtopu.

Za kolejna walizke placi sie zwykle okolo $100 - zaleznie od linii. Nie wiem jakie masz lampy i statywy, ale jak nic porzadnego to tam chinszczyzne mozna kupic rownie tanio albo i taniej. Wiza na ktorej lecisz nie ma absolutnie nic do limitow bagazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 kg? lmonika, a jakimi liniami lecisz?

Dzisiaj Narzeczony wracał SASem i miał 23 kg + 8 kg ( choć podręczna miała 11 kg i przeszła). W zeszłym roku chyba LOTem i też wagowo tak samo.

Za kolejna walizke placi sie zwykle okolo $100 - zaleznie od linii. Nie wiem jakie masz lampy i statywy, ale jak nic porzadnego to tam chinszczyzne mozna kupic rownie tanio albo i taniej. Wiza na ktorej lecisz nie ma absolutnie nic do limitow bagazy...

Nie wiem czy to chińszczyzna ale mam Quantuum'y. Z tego co patrzyłam to w USA chodzą o wiele drożej. A do walizki prócz lamp spakuję w wolną przestrzeń jeszcze inne rzeczy ( nie mówię ubrania czy kosmetyki, ale ogólnie trochę focę i robię inne dziwne rzeczy i zostawianie tego tutaj chyba mi się nie opłaca, lepiej zapłacić 300 zł za walizkę niż kupować to na nowo i wydać o wiele więcej) :)

Dobra, nie zaśmiecam wątku :) Po prostu mama Narzeczonego mówiła coś o tym,że może przysługuje nam więcej walizek (mienie przesiedleńcze czy jakoś tak, skoro lecimy na stałe) dlatego się chciałam dopytać, bo a nie mam bladego pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nawiązują do tematu wątku... Właśnie dzisiaj odebrałam moją wizę :lol: Wszystkim czekającym mogę powiedzieć, że ten czas oczekiwania zleci wam szybciej niż sie wydaje, a cały proces wcale nie jest taki skomplikowany (jeśli się czyta to forum oczywiście B) ).

Mój narzeczony wysłał pakiet 20/11/2012 (Vermont Service Center) , a NOA1 dostaliśmy 26/11/2012. Na NOA2 czekaliśmy 176 dni - do 21/05/2013. Termin rozmowy wyznaczyłam na 1/07/2013, a już dzisiaj mogłam odebrać paszport z wizą w Krakowie. Wylatuję na początku września i już się trochę stresuję długim lotem i przesiadkami - lecę do Austin, TX.

Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieje, że was proces również przebiegnie bezproblemowo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje! bardzo sie ciesze.

Nawiązują do tematu wątku... Właśnie dzisiaj odebrałam moją wizę :lol: Wszystkim czekającym mogę powiedzieć, że ten czas oczekiwania zleci wam szybciej niż sie wydaje, a cały proces wcale nie jest taki skomplikowany (jeśli się czyta to forum oczywiście B) ).

Mój narzeczony wysłał pakiet 20/11/2012 (Vermont Service Center) , a NOA1 dostaliśmy 26/11/2012. Na NOA2 czekaliśmy 176 dni - do 21/05/2013. Termin rozmowy wyznaczyłam na 1/07/2013, a już dzisiaj mogłam odebrać paszport z wizą w Krakowie. Wylatuję na początku września i już się trochę stresuję długim lotem i przesiadkami - lecę do Austin, TX.

Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieje, że was proces również przebiegnie bezproblemowo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązują do tematu wątku... Właśnie dzisiaj odebrałam moją wizę :lol: Wszystkim czekającym mogę powiedzieć, że ten czas oczekiwania zleci wam szybciej niż sie wydaje, a cały proces wcale nie jest taki skomplikowany (jeśli się czyta to forum oczywiście B) ).

Mój narzeczony wysłał pakiet 20/11/2012 (Vermont Service Center) , a NOA1 dostaliśmy 26/11/2012. Na NOA2 czekaliśmy 176 dni - do 21/05/2013. Termin rozmowy wyznaczyłam na 1/07/2013, a już dzisiaj mogłam odebrać paszport z wizą w Krakowie. Wylatuję na początku września i już się trochę stresuję długim lotem i przesiadkami - lecę do Austin, TX.

Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieje, że was proces również przebiegnie bezproblemowo! :)

Gratulacje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...