Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
36 minut temu, Patipitts napisał:

Nie ma pojęcia... niektórzy czekają juz prawie 5 mcy, jest tez kilka osób z października... system pracy pracowników uscis to jak dla mnie jedna wielka zagadka :P

To co pierwsze spadnie z biurka albo wypadnie z szafy to nad tym pracuja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Wiza zostala przyznana (dziekuje za pomoc!) i jestem juz w Stanach od dwoch miesiecy, po slubie, i zaczynam ogarniac wniosek o zielona karte. Czy oplaca sie skladac wniosek o Advance Parole jezeli nie planuje sie zadnej podrozy poza granice USA? Myslalam, ze to dziala troche jak paszport, ale we wniosku trzeba podac planowana date wyjazdu, a ja niczego nie planuje. Thoughts? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, solleone napisał:

Witam wszystkich,

Wiza zostala przyznana (dziekuje za pomoc!) i jestem juz w Stanach od dwoch miesiecy, po slubie, i zaczynam ogarniac wniosek o zielona karte. Czy oplaca sie skladac wniosek o Advance Parole jezeli nie planuje sie zadnej podrozy poza granice USA? Myslalam, ze to dziala troche jak paszport, ale we wniosku trzeba podac planowana date wyjazdu, a ja niczego nie planuje. Thoughts? 

Gratulacje!  Nie musisz składać AP. Ja tez jak na razie nie skladalam bo "Polska" zwala sie do mnie w odwiedziny i nie planujemy tam jechać przez najbliższe 3 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2017 o 14:46, margherita_s napisał:

Właśnie sprawdziłam status na uscis i widzę, że "Case was approved"!!!! Ale się cieszę :D Zajęło to równo trzy miesiące. Teraz będę czekać na resztę dokumentów od narzeczonego i list z Ambasady, mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i bezproblemowo.

Hej, gratuluje :) a jaki miałaś wcześniej status? Ja mam teraz Ready i nie wiem do końca co on oznacza, bo moich dokumentów jeszcze nie ma w Warszawie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja właśnie czekam na list z Ambasady, noa1 dostalismy 25.11.2016, a noa2 17.02.2017. Już zrobiłam badania, a w przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza.

Mam pytanie: Ile trwa ta wizyta u lekarza i jak wygląda? Długo czekaliscie na spotkanie w Ambasadzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aneta90 napisał:

Hej, ja właśnie czekam na list z Ambasady, noa1 dostalismy 25.11.2016, a noa2 17.02.2017. Już zrobiłam badania, a w przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza.

Mam pytanie: Ile trwa ta wizyta u lekarza i jak wygląda? Długo czekaliscie na spotkanie w Ambasadzie?

Zrobiłaś badania przed otrzymaniem listu z instrukcjami z Ambasady? Nie wiedziałam, ze tak można. Myślałam, że trzeba poczekać na list z Ambasady, i w tym liście będzie nr sprawy etc. Mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, margherita_s napisał:

Zrobiłaś badania przed otrzymaniem listu z instrukcjami z Ambasady? Nie wiedziałam, ze tak można. Myślałam, że trzeba poczekać na list z Ambasady, i w tym liście będzie nr sprawy etc. Mylę się?

Badania możesz zrobić kiedy chcesz, bo potrzebujesz tylko paszport, do lekarza potrzebujesz case number ;) Narzeczony dzwonił do NVC, żeby zapytac o status i mu od razu podali case number :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...