Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MoniaS napisał:

Możesz załatwić wszystko jednego dnia. O RTG powiedz jak będziesz dzwonić do lekarza. Nie powinno się prześwietlić częściej niż raz w roku.

Właśnie to miałam na myśli, i to jeszcze w takim krótkim odstępie czasu.. spróbuję, mimo że chociaż na stronie jasno widnieje informacja: 

MAM RENTEN LUB TESTY KIŁOWE WYKONANE W SWOIM RODZINNYM MIEŚCIE CZY MOGĘ POMINĄĆ TO BADANIE?

NIE. NALEŻY PRZYNIEŚĆ BADANIA(RENTGEN KLATKI PIERSIOWEJ I TESTY KIŁOWE) WYKONANE W PLACÓWCE/PLACÓWKACH WYZNACZONYCH PRZEZ AMBASADĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...
Dnia 6.04.2017 o 08:32, aneta90 napisał:

Mam pytanie, ile odpisów aktu urodzenie potrzebne jest już na miejscu w Stanach? czy coś jeszcze z dodatkowych dokumentów muszę zabrać z Polski?

Podbijam pytanie Anety! :)

aneta90 - wyleciałaś już do USA? Jeżeli tak, to jakie dokumenty ostatecznie wzięłaś? Patrzyłem na visajourney i z tego co widziałem to ludzie często kopie aktu urodzenia załączają do AOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kamila Chabros napisał:

Witam. Czy pomoc adwokata w otrzymaniu wizy K1, moze przyspieszyc caly praces otrzymania wizy? 

Dziekuje za odpowiedz! 

Absolutnie nie - nie ma zadnego wplywu na proces.  Jedyne w czym moze pomoc to w poskladaniu dokumentow i ich wypelnieniu w poprawny sposob - co jest dosc proste i spokojnie mozna zrobic samemu. W wielu przypadkach na VJ kiepscy adokatowie powoduja ze proces trwa dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...