Skocz do zawartości

Joint Sponsor


tru

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie musisz dostarczyć kompletny tax return - więc nie tylk 1040 ale wszystkie dodatkowe schedules. Co do żołnierzy - nie mam pojęcia.

Co do obywatelstwa - po trzech latach bycia rezydentem - jeżeli będziesz cały czas w związku małżeńskim + warunki odpowiedniej długości pobytu w US + good moral character itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obywatelstwa - po trzech latach bycia rezydentem - jeżeli będziesz cały czas w związku małżeńskim + warunki odpowiedniej długości pobytu w US + good moral character itd...

Tak z innej beczki (niż temat) - czy małżonek obywatela może się ubiegać o obywatelstwo po 3 latach, nawet jeśli otrzymał zieloną kartę po nielegalnym pobycie? Pytam, bo słyszałam opinię, że wtedy bezpieczniej jest poczekać 5 lat i nie "drażnić" urzędu wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki (niż temat) - czy małżonek obywatela może się ubiegać o obywatelstwo po 3 latach, nawet jeśli otrzymał zieloną kartę po nielegalnym pobycie? Pytam, bo słyszałam opinię, że wtedy bezpieczniej jest poczekać 5 lat i nie "drażnić" urzędu wcześniej.

Pierwsze slysze... ale ludzie rozne "madrosci" mowia...

Czy pojdziesz po 3 latach czy po 5 czy po 10 to nie bedzie mialo roznicy (chyba, ze chodzi Ci o to, ze nie beda patrzyli na ilosc dokumentow jaka ze soba przyniesiesz aby udowodnic, ze nadal jestescie razem... ) Wczesniejszy nielegalny pobyt ma sie nijak co do termiinu w jakim bedzie ktos podchodzil do obywatelstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Z tego co się dowiedziałem to nawet jeśli nie mam odpowiednich dochodów (o ile wogóle je mam) muszę być sponsorem mojej żony. W takim razie muszę mieć jointsponsora lub nawet dwóch. Ok robi sie to wypełniając I-864 i wysyłając do NVC prawda? Tylko teraz pytanie : Jeśli mam dwie (a nawet trzy) takie formy ja jointsponsor itd to płace 88$ za te wszystkie aos czy 88 za kazde jedno aos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...