Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna, Pare Pytan


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno, bo zastanawiam sie nad ta wiza F1...czy ktos wie czy jest jakas mozliwosc by "look'nac" w swoj wypelniony formularz? Bo mimo ze zaznaczylam ze nie mam obecnie wiz waznych, to jak byly pytanie o wizy z przeszlosci, oczywiscie obie opisalam...i probuje sobie przypomniec czy tam pytali o date expiracji danej wizy, bo jesli tak, to napewno wpisalam 2015....czy to oznacza ze i tak musze od nowa formularz wypelniac, zupelnie nowy? A nawet jesli nie bylo p[ytania o expiracje, to czy jak nie wyplenie na nowo to to bedzie jakis problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sluchajcie a jeszcze jedno pytanko, by sie upewnic...zaproszenia od narzeczonego nie mam...to raz...a dwa....ten papier odnosnie finansow,...affidavit of support....mi jest potrzebny? jak to z tym jest...w aplikacji wypelnilam ze za wszystko placi narzeczony....

Nie potrzebujesz affidavit of support do wizy turystycznej, bedziesz się o to martwić przy K-1 dopiero. Zaproszenia też już nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie : )

Piszę, ponieważ jestem w dosyć skomplikowanej sytuacji. Chciałabym składać wniosek o wizę turystyczną, jednak w między czasie (w 2010 roku) został złożony wniosek przez moją mamę (rezydenta usa) o stały pobyt dla mnie. Sprawa jest ciągle w toku, końca nie widać( chociaż przysłali mi niedawno wniosek DS-3032), a 21 lat mija za pół roku. Boję się, że jak coś pójdzie nie tak, nie dostanę gc,sprawa zostanie przerwana, bo 21lat minie, wtedy będą marne szanse na mój wyjazd do Stanów. Tym bardziej, że w 2009 roku składałam również o wizę turytyczną i jej nie dostałam, pomimo, że miałam zaświadczenie, że kontynuuje naukę w liceum. Jednak wtedy wiem, że źle wypadłam na tej rozmowie, nie przygotowałam się, nie udowodniłam, że dużo wiąże mnie z Polską. To był błąd. Teraz jestem na drugim roku studiów, chciałabym odwiedzić mamę,jednak nie wiem czy jest sens składania wniosku i wpłacania pięniędzy przy takiej sytuacji? Chcę wyjechać i na stałe mieszkać w Stanach. Jednak póki co, chciałabym skończyć studia w Polsce, a tuż po nich wyjechać. (chyba, że przyznaliby mi gc, wtedy bez zastanowienia-wyjeżdżam). Mam jeszcze jedno pytanie. czy mogłabym ukryć fakt, że mam załatwianą wizę imigracyjną i powoływać się jedynie na studia czy fakt ten wyjdzie bezproblemowo w ich systemach?

Bardzo proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz serio ? Ukrywanie czegokolwiek to nic wiecej jak czysta glupota a faktu bycia beneficjentem petycji to chyba najglupsze co mozna probowac ukryc.

Sprawa jak skonczysz 21 lat nie zostanie przerwana - znajdziesz sie w innej kategorii z dluzszym czasem oczekiwania na piority date.

Co do widocznego konca - jaka masz priority date ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...