Skocz do zawartości

Prawnik Do Waiver


I_♥_NY

Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj --> http://immigrate2us....ver-Information

Od czerwca tego roku przepisy sie troche zmienily, poczytaj to forum, tam znajdziesz duzo informacji. Waiver to nie jest prosta sprawa, ale tez nie jest niemozliwa. Musisz sie odpowiednio przygotowac. Pozdrawiam.

Dziękuję, chciałabym, żeby sie udało, pewnie jest jakis 1% szans, niby nic, ale jednak mozliwe:)

Sama jednak nie wiem gdzie zacząc, dlatego dalej poszukuję prawnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie pojechać do męza, nie wiem jaka to ma byc wiza, szczerze mowiac nie znam sie zbytnio na tym, przesiedziałam o 5 lat, nie wiem czy w ogóle po takim czasie jest jakaś szansa

Musisz podac wiecej danych.

Maz jest obywatelem ? Chcesz wyemigrowac na stale ?

Jezeli chcesz dostac turystyczna to zapomnij, praktycznie niemozliwe. Jezeli chcesz dostac wize imigracyjna, to waiver jest mozliwy tylko trzeba odpowiednio uzasadnic hardship dla obywatela US (w tym przypadku meza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podac wiecej danych.

Maz jest obywatelem ? Chcesz wyemigrowac na stale ?

Jezeli chcesz dostac turystyczna to zapomnij, praktycznie niemozliwe. Jezeli chcesz dostac wize imigracyjna, to waiver jest mozliwy tylko trzeba odpowiednio uzasadnic hardship dla obywatela US (w tym przypadku meza).

Tak, jest obywatelem. Przejrzałam troche ta strone i widze, ze ten proces moze ciagnac sie całymi latami, niektórym się udaje, ale jesli chodzi o te dowody hardship... Jestem przerażona, ale nie tracę nadziei. Widziałam tez, że można trafic na prawnika oszusta, dzieki czemu to sie dodatkowo opózni, a przyznam, że zależy mi na czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...