Skocz do zawartości

Przebukowanie Z Przesiadkami Us Airways Chicago Help


Rekomendowane odpowiedzi

hej ludziska, kolejny problem: jak z przebukowaniem biletu? kupiłam bilet na esky.pl i powrót mam na koniec marca, a chciałabym przebukować na koniec stycznia, początek lutego. czytałam gdzieś na forum, że esky dużo sobie liczy za takie zmiany, wiec może powinnam bezpośrednio pytać u linii lotniczych? czy w ogóle mogę zrobić taki 'myk'? wracam z przesiadkami chicago - charlotte - frankfurt - warszawa liniami US airways. czy ktoś wie coś na ten temat? jakie mogą być koszty? co robić? chyba im wcześniej tym taniej, tak?

mam nadzieję, że w tym świątecznym rozgardiaszu ktoś znajdzie czas by odpisać :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jedno darmowe wyjscie z sytuacji. Jesli jest to bilet bez przesiadek, to mozesz zwyczajnie pojechac na lotnisko i isc do lini lotniczych powiedziec, ze masz emergency situation i musisz natychmiast wrocic do kraju, pytajac o wolne miejsce w samolocie, tzw. stand-by. Jesli beda takowe mieli, to zaloze sie, ze nie beda robili ci problemu i cie zabiora na poklad :D

Powodzenia!

Jesli jednak jest to bilet z przesiadkami, to tutaj juz masz problem. Mianowicie jest szansa, za zalozmy dostaniesz sie na poklad samolotu lecacego z chicago do frankfurtu, ale we frankfurcie robiac podobny numer moze nie byc miejsc i utkniesz i co wtedy? A rownie dobrze, moze sie udac wszystko gladko na obydwu polaczeniach:) Ryzyko jest, ale ponoc niczego sie nigdy nie osiagnie tkwiac w miejscu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...