Skocz do zawartości

Loteria Wizowa A Wiza Turystyczna


kunegunda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej , Ja wzielam udzial w loterii dv 2013 , kilka miesiecy pozniej bylam starac sie o wize turystyczna, nikt nawet nie zapytal o udzial w loterii.. dostalam wize na 10 lat :) mysle ze to nie ma wiekszego wplywu na decyzje konsula, bardziej licza sie "zwiazki" z Polska. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po krzyku, nie było żadnych problemów. Ja i mój "partner życiowy" dostaliśmy wizy na 10 lat, juuupiii!Do okienka podeszliśmy razem, pytania były standardowe, czy jesteśmy parą, w jakim celu chcemy jechać, gdzie obecnie pracujemy i na jakich stanowiskach, czy razem studiowaliśmy i to chyba tyle :) Nie było żadnej wzmianki o GC.

Ogólnie bardzo miła atmosfera, rozmowa trwała ok. 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

hej a co w sytuacji gdy mam juz wizę turystyczną na 10 lat. czy mój teoretyczny udział w loterii nie wpłynie na ewentualne późniejsze problemy przy wjeździe gdy w owej loterii nie wygram. B) czy te dane z loterii i z wizą turystyczną są w jakikolwiek sposób "sprawdzane", zależne od siebie. W przypadku gdy były by jakiekolwiek problemy związane z tym loterię odpuszczę sobie, jak to mówią lepszy wróbel w garści niz gołab na dachu :D z góry dzięki na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę Sly6 nie wiem czy sie dobrze zrozumieliśmy :rolleyes: chodzi mi o to, że: mam wizę na 10 lat--->biore udział w loterii i nic---->za jakis czas lecę do usa----> czy przy wlocie moge sie spodziewac pytan odnośnie tego, ze brałam udział w loteri = jestem potencjalnym imigrantem;p czy te dwie "rzeczy" są ze soba w jakis sposób powiązane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę Sly6 nie wiem czy sie dobrze zrozumieliśmy :rolleyes: chodzi mi o to, że: mam wizę na 10 lat--->biore udział w loterii i nic---->za jakis czas lecę do usa----> czy przy wlocie moge sie spodziewac pytan odnośnie tego, ze brałam udział w loteri = jestem potencjalnym imigrantem;p czy te dwie "rzeczy" są ze soba w jakis sposób powiązane?

Udzial w DV nie ma wplywu na promesę wizową B2 i na odwrót.

Udział w DV nie ma wplywu na wjazdy do US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...