Skocz do zawartości

Advanced Placement (Ap)&honors (Hp)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wszedzie, kzielu ^^^ Moje dzieci nie placily, w wielu kalifornijskich szkolach tez sie nie placi.

Rafal, ja tez mieszkalam przez wiele lat w Berkeley/Oakland, znam ten rejon, i moge potwierdzic, ze sa tam ladne, bezpieczne okolice. Ale nadal sprawdz gdzie znajduje sie ta szkola, bo fatk, ze ktos kto tam zyje mowi 'it's not so bad,' nie znaczy ze dla ciebie to bedzie bezpieczne/przyjemne.

Ale chyba sam o tym wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę teraz o Bishop O'Dowd HS. Wierząc twierdzeniom że na północ od 580 jest bezpiecznie to ta szkoła w sumie się kwalifikuje.

http://maps.google.pl/maps?um=1&ie=UTF-8&q=Bishop+O'Dowd+High+School&fb=1&gl=pl&hq=Bishop+O'Dowd+High+School&hnear=Bishop+O'Dowd+High+School&cid=0,0,11146594335697182266&sa=X&ei=aa_3ULyNNMaG4ATLy4CwBg&ved=0CJUBEPwSMAA

Teraz tylko kwestia mieszkania ... Naprawdę ? Nie wiedziałem, że tam mieszkałaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prywatna szkola -- wiec moze zaproponuja ci scholarshipa i nie musisz placic tuition, co jest mozliwe jezeli jestes bardzo dobry. Jezeli nie dostaniesz ogromnego scholarshipa to tuition tam jest powyzej $15,000 na rok.... wiec rozmawiajac z nimi musisz sie dokladnie o to dopytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za nadzieję. Tuition dla international students to $23,000. Jeśli uda mi się choć częściowo uzyskać z niego zwolnienie, to byłby bardzo duży (i pożądany) sukces. Dodatkowo trener, z którym będę trenował zna wielu trenerów w Oakland i wytrenował zawodników grających teraz w NBA, więc mam tym większą nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jestes gotowy pojechac i mieszkac gdziekolwiek na tanie studia, to sa rejony gdzie czesne sa niskie, nawet dla international students. Utah, Wyoming, (gdzie residents latwo dostaja scholarshipy i studia tam sa prawie darmowe;) takze niektore w Minnesocie (Bemidji State College) i Arkansas. To nie sa jakies prestizowe uczelnie, i zyje sie troche na odludziu - ale fakt, mozesz tam zyc tanio i uczyc sie za (stosunkowo) niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...