Skocz do zawartości

Jaką Wybrać Wizę ?


Rekomendowane odpowiedzi

To teraz ja coś wyjaśnie . Ja chodzę do 1 klasy technikum , gdzie mam zazwyczaj 9 lekcji . I lubię tam siedzieć . Nie lubię za bardzo spędzać wolnego czasu . Już nawet american english się nauczyłam z nudów . I pracowałam , fakt faktem że w wakacje ale przez 12 godzin . Dla mnie była to frajda :) . Będę studiować 6 lat , miałam na myśli wieczorowe więc mój błąd . I pracę też chce mieć . Wiem że będzie trudno ale ja właśnie tego chce . Życie jak by było łatwe to by było nudne . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Już nawet american english się nauczyłam z nudów

a czego to sie nauczylas?co umiesz?ze sie znudow tak uczysz i umiesz ;)

Tak nalezy miec marzenia ale takie realne ,mowisz ze masz kase na nauke ale wiesz ile kosztuje nauka w USA i utrzymanie?

a co masz na mysli piszac ze z USA da sie zalatwic staly pobyt?co wiesz o prawie imigracyjnym juz teraz

Moze zapoznaj sie dobrze ale dobrze z dzialem zielona karta i emigracja

aa i najwazniejsze,do 2016 roku duzooo sie moze zmienic ,co do wyjazdow,pobytow ..wez takie cos pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby dostać obywatelstwo, to trzeba się kwalifikować.

Przed obywatelstwem należy otrzymać zieloną kartę.

Ale żeby otrzymać zieloną kartę, to też trzeba się kwalifikować.

Żadnej z tych rzeczy nie dostaje się ot, tak, bo się chce.

Weszłaś na forum o USA, więc chyba nie sądzisz, że użytkownicy tego forum nie orientują się w tych sprawach? ;)

Wiedzą też, gdzie na internecie szukać oficjalnych zasad uzyskiwaniach zielonych kart i uzyskiwania obywatelstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientują się dlatego tu pisze ;) . Ale jest jeszcze jeden sposób , taki jak studiować i być naprawdę dobrym studentem . W szkole zaczynają być propozycje o pracę i jeśli kwalifikujesz się do tej grupy najlepszych otrzymujesz pracę . Twój pracodawca ma prawo o wystąpienie o takie papiery nie pamiętam jak one się nazywają że chce się starać dla mnie o obywatelstwo z powodu stałej pracy . Wiem że to jakoś inaczej się nazywa ale zapomniałam . Mój kolega dosłownie tak samo zrobił i od pracodawcy coś takiego ma . Miał wrócić do polski po wizę imigracyjną . Czasem to nie przechodzi ale to też zależy od zawodu jaki wykonujesz ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos wiesz ,cos slyszalas ale to cos ;)

To za malo ze tak powiem.napisze cos jeszcze,.nikt z pracy nie dostaje obywatelstwa USA ;)

masz przez Joanne napisane wyzej ..

a tak naprawde to wpisz w szukaj na forum sponsorowanie pracownicze :) duzo sie dowiesz z tych postow ,tematow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mój kolega był w takiej sytuacji to chyba jednak jest coś takiego ;) . Co innego gdyby nie był ale jednak takie zdarzenie miało miejsce ;) . A jeszcze jedno . Te ,, Green Card " jest szansa by w tym wygrać ? Nie chciałabym sobie robić nadziei a dopiero za rok mogę przystąpić do takiego losowania ( o ile w Polsce będzie się odbywało ) . W każdym bądź razie szukam jak najwięcej możliwości na stały pobyt w USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...