Skocz do zawartości

Jak Mam Się Dostać Do Usa? Pomożcie, Tracę Nadzieję.


Rybus23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poznałem kobietę 1,5 roku temu.

Zakochaliśmy się w sobie, jesteśmy do tej pory razem.

Ona mieszka w USA, posiada zieloną kartę już 4 lata.

Mi odmówiono wizy turystycznej 2 razy, chodź nie zamierzałem zostać tam nielegalnie.

Pracuję w Holandii i zarabiam tyle samo co przeciętny obywatel USA i do momentu dostania przez nią obywatelstwa zamierzałem ją tylko odwiedzać.

Co mamy robić?

Moja kobieta nie pracuje tam legalnie.

Jest na moim i własnej mamy utrzymaniu.

Przylatuje do mnie regularnie, dlatego nie podejmuje się pracy w USA.

Czy bez płacenia podatków dostanie obywatelstwo?

Czy mogę z nią się ożenić w pl?

Czy to w czymś pomoże?

Czy zagrozi to jej w dostaniu obywatelstwa w USA, bo będą wiedzieć że ściągnie kolejną osobę do tego pięknego kraju?

Jak mamy działać?

Co mamy robić, żeby w końcu być obok siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżeństwo w niczym nie przeszkodzi. Nie płacenie podatków w momencie kiedy powinna je płacić - zdecydowanie i na 100% obywatelstwa nie dostanie jeżeli jej to udowodnią. Generalnie obejrzyj wymagania N-400 - jeżeli nie miała dochodów, to nie musiała płacić ale musi to udokumentować. Jeżeli natomiast udowodnią jej że nie płaciła, to o obywatelstwie może zapomnieć i to na długo...

Ona może w tym momencie jeździć do Ciebie, możecie wziąć ślub i złożyć I-130 na małżonka rezydenta i czekać 2-3 lata... Tylko rzuć okiem na wymagania na sponsora emigranta (bo w innym wątku zdawałeś się nie mieć o tym pojęcia) - bez względu na to czy będzie obywatelem czy nie, musi mieć wystarczające dochody lub współsponsora, w obydwu przypadkach trzeba przedstawić ostatnie tax returns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poznałem kobietę 1,5 roku temu.

Zakochaliśmy się w sobie, jesteśmy do tej pory razem.

Ona mieszka w USA, posiada zieloną kartę już 4 lata.

Mi odmówiono wizy turystycznej 2 razy, chodź nie zamierzałem zostać tam nielegalnie.

Pracuję w Holandii i zarabiam tyle samo co przeciętny obywatel USA i do momentu dostania przez nią obywatelstwa zamierzałem ją tylko odwiedzać.

Co mamy robić?

Moja kobieta nie pracuje tam legalnie.

Jest na moim i własnej mamy utrzymaniu.

Przylatuje do mnie regularnie, dlatego nie podejmuje się pracy w USA.

Czy bez płacenia podatków dostanie obywatelstwo?

Czy mogę z nią się ożenić w pl?

Czy to w czymś pomoże?

Czy zagrozi to jej w dostaniu obywatelstwa w USA, bo będą wiedzieć że ściągnie kolejną osobę do tego pięknego kraju?

Jak mamy działać?

Co mamy robić, żeby w końcu być obok siebie?

Skoro jest na Twoim utrzymaniu to najlatwiej bedzie jak zamieszkacie razem w holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...