Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bede sie starala o wize w Niemczech, gdzie mieszkam (jestem zameldowana na terenie Niemiec). W dowodzie osobostym (i we wniosku o paszport) mam podany adres zamieszkania w Polsce. Mysle, ze wpisac adres niemiecki, ale dla pewnosci chcialabym wiedziec, czy to byloby ok. Z gory dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Jeszcze jedno male pytanie, jesli moge. Czy musze faktycznie wymienic wszystkich pracodawcow z ostatnich 5 lat, czy wystarczy, ze wpisze ostatniego?

W formularzu jest napisane, że mają być pracodawcy z ostatnich 5 lat.

Joanno, wielkie dzięki za taką instrukcję. Musiałaś poświęcić dużo czasu by inni mieli łatwiej. Szacunek.

Dzięki. Witaj na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem tu nowy i potrzebuję trochę pomocy. Wielkie dzięki za instrukcję krok po kroku Joanno30, bardzo mi pomogła. Mam problem z częścią "Previous Work/Education/Training Information". Pracowałem w kilku miejscach w ciągu ostatnich pięciu lat, ale po dodaniu dwóch, przycisk "Add Another" jest zgaszony. Wygląda na to, że można dodać najwyżej dwa z poprzednich miejsc pracy, tak to działa? Jeżeli tak, to które należy wypełnić? Czy trzeba podawać umowy o dzieło, zlecenie czy tylko o pracę?

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...