Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam! Mam do Was prosbe.. i pytania :(( Nie wiem co robic.. bo mam od pana ktory wypelnial mi wniosek potwierdzenie wplaty.. i dzisiaj pojechalam z tym potwierdzeniem do Rzeszowa bo tam mi kazal zeby wplacic.. no i bylam w Citibanku bo na tym potwierdzeniu tak pisze.. i pani mi powiedziala ze nie mozna wplacic tam i ze nawet numeru nie mam calego na tej kartce i nic z tym nie zrobi.. co musze zrobic??? Gdzie sie placi, czy musze cos drukowac jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaci się w Banku Pocztowym.

To potwierdzenie wpłaty z numerem konta (w ktorym część nymeru konta wygląda tak: XXXXX) należy zabrać na pocztę, która ma u siebie oddział/kasę Banku Pocztowego i tam wpłacić.

Wszystko jest dokładnie opisane na stronach ambasady USA. Łącznie z wyszukiwarką oddziałów Banku Pocztowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie jest na poważnie?? Monek byłeś na tej stronie w ogóle http://www.ustraveld....asp#cash

Płatność gotówką w banku

Każda osoba ubiegająca się o wizę nieimigracyjną może wnieść opłatę wizową w każdej placówce Banku Pocztowego. Opłaty trzeba dokonywać osobiście w kasach/okienku Placówek Banku Poczowego wyłącznie gotówką. Urzędy Pocztowe, Filie Urzędów Pocztowych i Pocztowe Stanowiska Finansowe nie przyjmują opłat wizowych. Opłata przyjmowana jest w polskich złotych (PLN). Zanim udadzą się Państwo do Banku Pocztowego należy wydrukować bankowy druk opłaty wizowejdostępny niżej na stronie. Prosimy zabrać ze sobą wydrukowany bankowy druk opłaty wizowej, aby wnieść opłatę wizową. Nie jest możliwe wniesienie opłaty w Banku Pocztowym bez posiadania ważnego bankowego druku opłaty wizowej. Aby znaleźć oddział Banku Pocztowego, należy kliknąć tutaj.

PROSIMY NIE DRUKOWAĆ WIELU KOPII DRUKU OPŁATY WIZOWEJ

Należy wydrukować unikatowy bankowy dowód opłaty wizowej oddzielny dla każdej transakcji. Jeśli dokonujcie Państwo płatności dla grupy, TRZEBA pobrać nowy odcinek wpłaty dla każdej osoby ubiegającej się o wizę. Na przykład, jeśli Państwa rodzina składa się z pięciu osób starających się o wizę należy przynieść 5 osobnych druków opłaty wizowej a następnie dokonać pięciu indywidulanych transakcji za rozpatrzenie wniosków wizowych. Nie będą Państwo mogli dokonać opłaty jeśli nie będą Państwo mieli ze sobą ważnego druku opłaty wizowej.

Ze względów bezpieczeństwa numer konta na bankowym druku opłaty wizowej zawiera XXX zamiast cyfr. Jest to prawidłowe i bank uzna ten dokument za ważny.

Prosimy sprawdzić termin ważności bankowego druku opłaty wizowej, jeżeli wydrukują Państwo druk wcześniej niż planowane wniesienie opłaty. Jeżeli druk okaże się nieważny prosimy ponownie go wydrukować korzystając z linku na stronie. Pracownicy pobierający opłaty wizowe nie przyjmądrukow opłaty, których termin ważności minął. Po wniesieniu opłaty dostaną Państwo pokwitowanie wniesienia opłaty wystawione przez Bank Pocztowy. Prosimy zachować to pokwitowanie, ponieważ nie ma możliwości wydania duplikatu. Bez numeru tego pokwitowania nie ma możliwości wyznaczenia spotkania wizowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gosciu mi kazal isc do Citibanku a nie do Banku pocztowego...

To jeśli człowiek, który (pewnie za jakąś opłatą) wypełnił Ci DS-160, potem powiedział Ci, że opłatę należy uiścić w Citibanku, to ja bym się bała, co on Ci tam w tym wniosku wpisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...