Skocz do zawartości

Dzialalnosc Gospodarcza


Rekomendowane odpowiedzi

Dom 4-5 pokojowy "blisko plazy" w LA to przynajmniej milion dolarow. (A raczej wiecej.) W wiekszosci miejscach nie moglbys z niego zrobic pensjonatu, bo domy w 'residential area' nia maja na to pozwolenia. Musiablys kupic 'commercial property' za znacznie wieksza sume.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otodom.pl/dom-palm-coast-268m2-7-pokoi-321969-pln-id15312848.html

pierwszy lepszy dom z brzegu i nie za milion PLN nawet. Wynajać za 1200$ i spokoj. Poznalem w ambasadzie osobe ktora 5 lat temu wyjechala z zona do usa. W ciagu 5 lat ciezkiej haruwy kupili dwamieszkania. Jedno wynajmuja a w drugim sami mieszkaja. Tyle ze z tego wynajmowanego nie maja kasy na razie bo wzieli na kredyt i z czynszu go placa ale wiadomo ze za pare lat sie sam splaci i bd mieli wlasne drugie mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

everlost nie przestudiowales stron takich jak CIC i strony Ambasady Kanady

jak widzisz osoby tutaj nie musza wiedziec ze chodzi Ci o wyjazd z IEC -ten na 1 rok,,wiesz chyba ze na ten rok nie ma juz miejsc wiec czekasz na 2014 .

To nie tak ze mieszkasz i dostajesz rezydeture,musisz sie kwalifikowac na to a wiec musisz miec pracodawce,prace i oczywiscie np LMO -chyba czytales o tym?

sa tez inne wyjscia ale to poczytasz o tym na CIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy później...

Witam, wiecie może, jak to jest w przypadku prowadzenia działalności w USA? To w ogóle jest możliwe? Mając wizę, mogę ubiegać się tam o kredyt, jest na przykład bank, który udzieliłby mi podobnej oferty do czegoś takiego: http://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz ? Chodzi mi o banki udzielające kredytów online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...