Skocz do zawartości


lipiecpiotr2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Piotrze, jesteś już od ponad roku na forum... Mamy taki wątek o wizytach w konsulacie - tam znajdziesz informacje o co pytają.

Poza tym, w sierpniu sam napisałeś, że dostałeś wizę na 6 lat... Jak to więc z Tobą jest? Od sierpnia nie minęło tak wiele czasu... Chyba pamiętasz, o co Cię pytali.

A ile procent dziennie... Nie wiem. Globalnie w ciągu roku jest poniżej 10% odmów z tego, co pamiętam.

Połączyłam oba tematy, bo nie widzę sensu zakładania nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki Joanna ,wtedy co mialem isc to nie stety nie poszedłem , teraz planuje isc na wakacje mysle wyjechac na jakies 1 miesiac do znajomych na floryde i tak sie zastanawiam o co mnie moga zapytac, i pewnie czym sie zajmuje i kto mi to wycieczke sponoruje , i czy ma ktos w domu wizy do usa i czy ktos siedzi w usa nie legalnie z rodziny ,i tak czytalem troche forum planuje wpisac ze pracuje i ze sie ucze i pytalem sie w szkole bo sie ucze zaocznie i zeby mi indeks wydali to nie chca mi bardzo dac jesli nie wezme indeksu i z pracy zaswiadczenie o zarobkach i o pracy to chyba nic sie nie stanie nie jest to obowiazkowe ?? i drugie takie troche glupie pytanie czy moze miec konsul w ambasadzie kiedy wrucilem z usa i ile czasu tam bylem sorry za tak glupie pytania ale sie dopiero ucze i dowiaduje :) prosze o pomoc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy co miałeś iść, to nie poszedłeś... Czyli ta wiza na 6 lat, to była z księżyca wzięta?

To po co tu się ludzie wysilają z odpowiedziami, jak Ty z nich nie korzystasz i zmyślasz (dając am tym samym do zrozumienia, że nasze rady są bezsensowne, bo bez najmniejszych problemów dostajesz wizę)... Zastanów się nad tym.

Nie rozumiem, co to znaczy, że nie mogą Ci nie wydać indeksu. Ja też studiowałam zaocznie, indeks zawsze miałam przy sobie - no, chyba że potrzebny był mi wpis... Chyba w tej materii też coś kręcisz. Albo coś się zmieniło przez ten czas...

We wniosku o wizę też będziesz musiał podać, kogo masz w USA i czym się zajmujesz (praca, studia). Czy konsul ma ile czasu byłeś? Pytałeś o to. Nie powtarzaj tych samych pytań, tylko czytaj odpowiedzi. Dobrze na tym wyjdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wolalem na profesora mojego moj indeks i mowi ze jak przyjdzie pora to ci oddam indeks bo plecie ze go zgubie i wogole nikomu nie chce dac.Nie bede klamal i wpisze ze pracuje jako kierowca i studiuje zaocznie ,ale z drugiej strony to moze nie uwiezy ze pracuje i sie ucze moze lepiej wpisac ze tylko pracuje ?? juz sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...