Skocz do zawartości


lipiecpiotr2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jaja sobie robisz?

Powiedziałeś, że poprzednio, jak starałeś się o wizę, to Twoja siostra była już nielegalnie, a Ty skłamaleś na ten temat.

To idź skłam po raz kolejny... Po co pytasz, co masz mówić, żeby dostać wizę?

A mnie nie obchodzi, co mówią inni. Każdy ponosi odpowiedzialność za siebie.

Ambasada wcale wiz nie musi dawać wszystkim. I na szczęście nie daje.

Prezydent USA nie ma takiej władzy, żeby znieść wizy. Bez względu, kto będzie zajmował to stanowisko.

A może ja źle zrozumiałam Twój post. Może jakbyś używał znaków interpunkcyjnych, to Twoje posty byłyby bardziej czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myslisz ze maja takie rzeczy kto jest legalnie a kto nie mi sie wydaje ze nie maja tylko maja ile zrodziny ma wize i tutaj trzeba mowic prawde a ambasada w polsce musiala by sie dowiadywac gdzie indziej kto wrucil kto nie jedynie co to maja w usa na granicy kto wlecial do usa i kiedy wylecial z usa jedynie to oni moga cofnac do Polski .Czytalem na innych forach ze jak sie leci do innego stanu to nie ma problemu z wlotem bo pierwszy raz sie jest w tym stanie :D tylko pisze to co czytalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robisz?

Powiedziałeś, że poprzednio, jak starałeś się o wizę, to Twoja siostra była już nielegalnie, a Ty skłamaleś na ten temat.

To idź skłam po raz kolejny... Po co pytasz, co masz mówić, żeby dostać wizę?

A mnie nie obchodzi, co mówią inni. Każdy ponosi odpowiedzialność za siebie.

Ambasada wcale wiz nie musi dawać wszystkim. I na szczęście nie daje.

Prezydent USA nie ma takiej władzy, żeby znieść wizy. Bez względu, kto będzie zajmował to stanowisko.

A może ja źle zrozumiałam Twój post. Może jakbyś używał znaków interpunkcyjnych, to Twoje posty byłyby bardziej czytelne.

Kolega naczytal sie za duzo Wojaczka. Mimo to, POLISH, PLEASE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czytaj inne posty -inne fora

system jest ten sam

Moze zapoznaj sie dobrze z tym forum

ostatnio ktos oklamal Konsula ile byl w USA i zostal o tym poinformowany ze klamie a staral sie o wize w Niemczech ,wiec maja pewne informacje w systemie czy tez nie?

a gdzie masz takie forum to z checia poczytam .

Nie musza Ci dac wizy wogole i bedzie kasa tak samo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, że według Ciebie informacje kto kiedy wjechał i wyjechał z USA mają tylko na granicy...

A oni nie muszą mieć informacji, że twoja siostra jest nielegalnie. Wystarczy, że wiedzą, kiedy wyjechała. Maksymalnie można na 6 miesięcy, więc jeśli siedzi dłużej (i nie jest w trakcie AOS), to siedzi nielegalnie - to chyba logiczne, prawda?

Zrób, jak uważasz.

Poczytaj też nasze forum, w którym bez ściemy będziesz wiedział, jakie informacje mogą mieć w ambasadzie, a nie tylko to, co Tobie wygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz mi, jak zrozumieć ten post?

bo pamietam jak sie staralem rok temu o wize to pow konsulowi ze nikogo nie mam w usa tylko siostra ma wize i jest w polsce a byla w usa nie legalnie to mysle ze nie maja

Była Twoja siostra nielegalnie kiedy poprzednio staraleś się o wizę, czy nie?

Bo dla mnie wychodzi, że była. Nawet po przeczytaniu tego posta kilkakrotnie wychodzi mi, że była.

Albo jak zrozumieć ten post?

a co myslisz ze maja takie rzeczy kto jest legalnie a kto nie mi sie wydaje ze nie maja tylko maja ile zrodziny ma wize i tutaj trzeba mowic prawde a ambasada w polsce musiala by sie dowiadywac gdzie indziej kto wrucil kto nie jedynie co to maja w usa na granicy kto wlecial do usa i kiedy wylecial z usa jedynie to oni moga cofnac do Polski

Że wydaje Ci się, że nie mają kto jest legalnie (czy też nie)?

Że tylko na granicy mają takie info?

I powtórzę, bo widzę, że nie rozumiesz - jesli chcesz być zrozumiany, to pisz po polsku, a przynajmniej używaj znaków interpunkcyjnych. To nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...