Skocz do zawartości


lipiecpiotr2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pyt skonczyla mi sie wiza nie dawno i chcial bym sie starac o wize bylem dwa razy w NY ii na czas wracalem nie przesiedzialem wizy bede sie staral w krakowie i jakie sa szanse ze dostane i co mowic zeby miec szasne dostac . I czy moga sprawdzic czy pracuje czy studiuje. I czy maja moze ile bylem i ile razy w usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a wpisales ze ile bedziesz w USA a ile byles,,bo to ze nie przesiadziales wizy to na plus jest

ale co wpsiales w formularze wizowe?

Moga sprawdzic po rozmowie,zachowaniu,po tym aby cos doniesc wrazie czego,moga tez zadzwonic

Moga tez sparwdzic ile byles w USA

wiesz jakie sa zasady teraz jak sie idzie po wize?czytale strone Ambasady i forum o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem pierwszy raz w 2011 w paznierniku wrucilem w grudniu i pojechalem w tym roku bylem do konca lipca czyli 4 miesiace wize dostalem w usa na 6miesiecy to nie przesiedzialem nie pracowalem na wizie turystycznej i teraz mam troche wolnego zeby zrobic wize bo mi sie skonczyla a mysle leciec kolo grudnia moze styczen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...