lipiecpiotr2 Posted March 16, 2013 Report Posted March 16, 2013 witam szukałem na forum podobnego wontku ale nie mogłem znalesc , interesuje mnie mniej wiencej , jakie pytania zadaje konsul , poniewaz za nie dlugo bede sie staral o wize i chcial bym sie przygotowac na rozne pytania, porosze o pomoc ??
Paulina_89 Posted March 16, 2013 Report Posted March 16, 2013 witam szukałem na forum podobnego wontku ale nie mogłem znalesc , interesuje mnie mniej wiencej , jakie pytania zadaje konsul , poniewaz za nie dlugo bede sie staral o wize i chcial bym sie przygotowac na rozne pytania, porosze o pomoc ?? no to slabo szukales, bo mi znalezienie tego watku zajelo 3 minuty - http://forum.usa.info.pl/topic/17877-wasze-wizyty-w-konsulacie-w-tym-roku/page__st__1000__hl__pytania#entry169172 Poza tym kolego co zrobiles ze swoja ortografia? Czyzby gdzies to po szkole zniknelo?
lipiecpiotr2 Posted March 16, 2013 Author Report Posted March 16, 2013 to są skutki pisania telefonem sorry, odpowie mi ktos na to pyt ??
Joanna30 Posted March 16, 2013 Report Posted March 16, 2013 No, ale dostałeś link do tematu, który CAŁY jest wypełniony opisami wizyt w ambasadzie. Przesiądź się z telefonu na komputer i będziesz miał wszystko jak na dłoni.
lipiecpiotr2 Posted March 16, 2013 Author Report Posted March 16, 2013 ok dzieki za stronke wiesz co patrze tak na wize moja , i tak sie zastanawiam ktory jest numer wizy czy ten 14 cyfrowy w prawym górnym rogu ??
KaeR Posted March 16, 2013 Report Posted March 16, 2013 Od aplikacji do otrzymania wizy upłynęło 14 godzin?
misfer Posted March 17, 2013 Report Posted March 17, 2013 numer wizy jest na czerwono... http://united-states.visahq.co.uk/information/ (pkt 14)
lipiecpiotr2 Posted March 17, 2013 Author Report Posted March 17, 2013 na mojej starej wizie USA,Ok dzieki
sly6 Posted March 17, 2013 Report Posted March 17, 2013 a teraz tak,nikt nie obowiazku czytania starszych postow,nie ma tez obowiazku pamietac co ktos napisal pare tyg,miesiecy temu i rada taka,piszemy tak pytania aby bylo wiadomo co o i jak
ilya_ Posted March 17, 2013 Report Posted March 17, 2013 no to slabo szukales, bo mi znalezienie tego watku zajelo 3 minuty - http://forum.usa.inf...nia#entry169172 Poza tym kolego co zrobiles ze swoja ortografia? Czyzby gdzies to po szkole zniknelo? piotrek przejrzyj ten caly temat....tam wszystko jest napisane no i oczywiscie napisz jak tam w ambasadzie poszlo
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.