Skocz do zawartości

Dv2014 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2014?  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2014?



Rekomendowane odpowiedzi

No i dalej na Niemców trzeba będzie robić ;)... a miało być tak pięknie... amerykansko :D

Prawdopodobnie w przyszłym roku też robiłbym dla niemca, ale być może będzie to cieplejsze i bardziej radosne miejsce :)

Głos w ankiecie oddany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 616
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pierwszy raz w loterii brałam udział i w sumie nie miałam strasznego ciśnienia na wylosowanie, jak się okazało dzisiaj nie zostałam wylosowana i jestem troche rozczarowana... :( mimo wszystko gratuluje osobom którym się udało i mam nadzieje ze ta wiza im się przyda i skorzystają z niej..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Tak się składa, że chyba zostałem w tej loterii wylosowany. Nie będę ukrywać, ale zarejestrowałem się tam kiedyś tak dla jaj, bez żadnych poważnych planów odnośnie USA. No i teraz się zastanawiam co dalej. Ukończyłem rok temu liceum i przez większy okres czasu pozostawałem bez pracy. Tak więc żadnych uprawnień ani wykształcenia nie mam. Podobnie też z oszczędnościami i pieniędzmi na start. Z tego co słyszałem to także ma jakieś znaczenie na rozmowie o tą zieloną kartę. Czytałem, że w USA pracy dla osób bez fachu nie ma, więc chyba nie ma sensu tam jechać i siedzieć na bezrobociu.

Sądzicie, że opłaca się dalej ubiegać o tę wizę i płacić za jakieś badania, czy już na wstępie dać sobie spokój? Ja jakoś specjalnie na stany napalony nie jestem, bo tutaj mi dobrze. Czy może na miejscu tanio można nabyć jakieś uprawnienia do jakiejś w miarę dobrze płatnej pracy?

Pozdrawiam i gratuluję wszystkim wylosowanym.

Bez jaj... To właśnie sprawiedliwość :) Ktoś kto od lat aplikuje - po raz kolejny ma NOT, a jak ktoś z nudów złoży - to trafia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Tak się składa, że chyba zostałem w tej loterii wylosowany. Nie będę ukrywać, ale zarejestrowałem się tam kiedyś tak dla jaj, bez żadnych poważnych planów odnośnie USA. No i teraz się zastanawiam co dalej. Ukończyłem rok temu liceum i przez większy okres czasu pozostawałem bez pracy. Tak więc żadnych uprawnień ani wykształcenia nie mam. Podobnie też z oszczędnościami i pieniędzmi na start. Z tego co słyszałem to także ma jakieś znaczenie na rozmowie o tą zieloną kartę. Czytałem, że w USA pracy dla osób bez fachu nie ma, więc chyba nie ma sensu tam jechać i siedzieć na bezrobociu.

Sądzicie, że opłaca się dalej ubiegać o tę wizę i płacić za jakieś badania, czy już na wstępie dać sobie spokój? Ja jakoś specjalnie na stany napalony nie jestem, bo tutaj mi dobrze. Czy może na miejscu tanio można nabyć jakieś uprawnienia do jakiejś w miarę dobrze płatnej pracy?

Pozdrawiam i gratuluję wszystkim wylosowanym.

... Ludzie robiąc coś takiego, może świadomie, może nie - odbierają innym marzenia. Ciągle się zastanawiam, po co to robią? Bo w każdym losowaniu jest takich sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Tak się składa, że chyba zostałem w tej loterii wylosowany. Nie będę ukrywać, ale zarejestrowałem się tam kiedyś tak dla jaj, bez żadnych poważnych planów odnośnie USA. No i teraz się zastanawiam co dalej. Ukończyłem rok temu liceum i przez większy okres czasu pozostawałem bez pracy. Tak więc żadnych uprawnień ani wykształcenia nie mam. Podobnie też z oszczędnościami i pieniędzmi na start. Z tego co słyszałem to także ma jakieś znaczenie na rozmowie o tą zieloną kartę. Czytałem, że w USA pracy dla osób bez fachu nie ma, więc chyba nie ma sensu tam jechać i siedzieć na bezrobociu.

Sądzicie, że opłaca się dalej ubiegać o tę wizę i płacić za jakieś badania, czy już na wstępie dać sobie spokój? Ja jakoś specjalnie na stany napalony nie jestem, bo tutaj mi dobrze. Czy może na miejscu tanio można nabyć jakieś uprawnienia do jakiejś w miarę dobrze płatnej pracy?

Pozdrawiam i gratuluję wszystkim wylosowanym.

Jedź zobacz, odrobić wyjazd i wrócić to żaden problem :)

niestety i tym razem not s.......

Gratulację dla wylosowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...