Skocz do zawartości

Warszawa-Amsterdam-Seattle 23 Czerwca


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to nie problem :) powiedz mi proszę, czy kolejka dla turystów potrzebujących wizy, jest jakoś specjalnie oznaczona? Jest to mój pierwszy lot, stąd moje oczywiste (dla niektórych) pytania :) Pozdrawiam

Jest specjalnie oznaczona, natomiast nie do konca to dziala, gdyz prawie zawsze sa spore tlumy - wiec stoja stewardzi i kieruja do odpowiednich stanowisk :)....rowniez przeznaczonych dla US Citizens...

No przeciez nie ma juz I-94 papierowych - zlikwidowali chyba ?

Jest kolejka dla obywateli/rezydentow i "visitorow". Nie ma oddzielnej kolejki dla potrzebujacych wizy, Ty idziesz do tej dla visitorow.

Slyzsalem o tym...ale jak na razie tylko wlasnie "slyszalem"...normalnie caly czas obowiazuje...o czym sie przekonalem niedawno...byc moze ta likwidacja dotyczy tylko pokladu samolotu....ja zostalem grzecznie odeslany po papierowe I-94...juz na lotnisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Violonczela

Znikają stopniowo od dziś. 21 maja mają zniknąć ze wszystkich lotnisk. W Seattle od 14 maja ma ich nie być.

To skąd będzie wiadomo jaką ktoś otrzymał wizę i do kiedy może zostać w Stanach ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skąd będzie wiadomo jaką ktoś otrzymał wizę

No jaką masz wizę to chyba wiesz - patrzysz w paszport.

i do kiedy może zostać w Stanach ? ;)

W paszporcie nadal będzie wbijana pieczątka. Ponadto, jeżeli chcesz sobie wydrukować I-94, możesz stąd:

https://i94.cbp.dhs.gov/I94/request.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką nadzieję.. A powiesz, gdzie konkr.lecisz..? ;)

Edmonds, to taka miała mieścicna niedaleko Seattle

ale 2 tygodnie tam a potem przesiadka do LA - tam mam drugą siostrę i tym kierunkiem bardziej żyję

- tym bartdziej że tej siostry już ponad 15 lat nie widziałem :(

a Ty Violonczela to gdzieś doczytałem że Oregon, ale gdzie konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Edmonds, to taka miała mieścicna niedaleko Seattle

ale 2 tygodnie tam a potem przesiadka do LA - tam mam drugą siostrę i tym kierunkiem bardziej żyję

- tym bartdziej że tej siostry już ponad 15 lat nie widziałem :(

a Ty Violonczela to gdzieś doczytałem że Oregon, ale gdzie konkretnie?

Lecę do Portland, konkr.do Beaverton na nieco dłużej, bo aż 2 miesiące :). Lecę do znajomych... ;)

15 lat, to sporo czasu....,zapewne będzie to przeżycie...

Mam prośbę, czy mógłbyś napisać, gdy już wrócisz do PL, jak wyglądała podróż, może jakieś spostrzeżenia, co z tym I-94, bo temat na czasie. Jak rozmowa z immigration w usa, jednym słowem wszystko to co może się przydać.. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

postaram się napisać ale jeszcze z usa, zaraz po dolocie

mam nadzieję że tam mają internet :D

bo patrząc np na telefony komórkowe to Polska wygląda jak kraj wyprzedzający usa z 10 lat pod względem rozwoju telefonii komórkowej

ja wracam 28 czerwca wiec zaraz po Twoim przylocie

na miesiąc tylko lecę bo praca - na dłużej by mnie nie puścili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, nie ma edycji więc sam sobie odpowiem

Violonczela: gdzie kupowałaś bilet i jak jest z tym biletem?

mi kupili na expedia.com ale nigdzie nie mogę znaleźć jak go wydrukować, czy w ogóle się go drukuje?

bo ze nie przyjdzie pocztą to się raczej spodziewam

dodam ze na stronie KLM też nie ma opcji drukowania biletu

to co mozna wydrukowac to plan lotu

hilfe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

kurde, nie ma edycji więc sam sobie odpowiem

Violonczela: gdzie kupowałaś bilet i jak jest z tym biletem?

mi kupili na expedia.com ale nigdzie nie mogę znaleźć jak go wydrukować, czy w ogóle się go drukuje?

bo ze nie przyjdzie pocztą to się raczej spodziewam

dodam ze na stronie KLM też nie ma opcji drukowania biletu

to co mozna wydrukowac to plan lotu

hilfe

Mi również kupowali w Stanach, również na expedii. . Zastanawiałam się równiez nad tym i chyba będzie tak,że się go odbiera na lotnisku. Nie dzwoniłam jeszcze info KLM, ale mam taki zamiar ;). Jeśli będziesz coś wiedział, to daj znać ;)

A tak w ogóle, to będę czekac na Twoje szczegółowe opowieści nt lotu. Jest to mój pierwszy i ten "wielki świat" trochę może przerażac....(potem zapewne będzie lżej ;).. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie zakupu biletu powinno przyjsc e-mailem. Wydrukuj to sobie jak masz ochote, jest to wlasciwie twoj bilet. Na lotnisku, jak sie stawisz, dadza ci karty pokladowe. Czasy papierowych biletow juz dawno za nami :rolleyes: , teraz sa chyba jedynie w formie elektronicznej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...