Skocz do zawartości

Pytanie O Wize B1/b2..


Rekomendowane odpowiedzi

Moj kumpel bedzie staral sie o wize b1/b2, troche sie obawia bo ponad rok temu jego brat rodzony (taki sam adres zamieszkania) wylecial do NY, kiedy juz musial wracac przedluzyl sobie pobyt o jeszcze pol roku no ale caly czas tam siedzi i nie ma zamiaru wracac..czy moj kolezka moze miec jakis problem z dostaniem upragnionej wizy jesli sprawdza ze jego brat przesiedzial dopuszczalny okres pobytu ?? Prosze was o odpowiedz :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Podoba mi się jak ktoś pisze: "Mój kolega" :rolleyes:

Kzielu ma racje: "Twój Kolega" nie będzie miał łatwego życia z załatwieniem wizy.

Powiedz "swojemu koledze", że brat "twojego kolegi" trochę sprawę pogmatwał i teraz "Twój kolega" albo powie prawdę i najprawdopodobniej wizy nie dostanie, albo skłamie i wizę dostanie, a wtedy będzie miał kłopoty na lotnisku i z dużym prawdopodobieństwem "Twój kolega" będzie szybciutko podróżował do PL najbliższym powrotnym samolotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha serio nie chodzi o mnie ;p mi we wtorek odmowili wizy..staralem sie ogarnac wszystko szybciej niz on bo sie guzdrze jak zawsze, no i mielismy leciec razem ale wyszlo tak ze przetarlem mu szlak swoim niepowodzeniem i teraz troche inaczej bym to wszystko rozegral. No coz bede musial go zmartwic.. dziekuje wam za odpowiedzi ;)

haha ale czytajac swoj post rzeczywiscie nabralem podejrzenia ze to moze chodzic o mnie i chcialem tak sprytnie was wypytac.. niestety nie mam brata ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma trzy wyjścia:1. Przyznać się ,że brat jest nielegalnie w USA i wtedy wizy nie dostanie.2.Skłamać i nie przyznawać się ,że brat jest w USA i wtedy wizy też nie dostanie.3.Odpuścić sobie staranie się o wizę oszczędzając 500 zł i jednocześnie podziękować bratu ,że swoją decyzję zablokował wjazd do USA swoim najbliższym.

Moim zdaniem to trzecie wyjście jest najlepsze.

Istnieje jeszcze mała szansa ,że Konsul czegoś nie dopatrzy i da wizę .Wtedy kolega zwiedzi lotnisko w USA po czym zostanie zawrócony do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma tez 4 wyjscie ze jednak wize otrzyma,jest to ciezkie w takiej sytuacji ale jak powie prawde to moze sie udac

troche bylo podobnych przypadkow na forum,nie za czeste ale sa :)

O tym przypadku pisałem .Wizę może otrzymać ale zwiedzić tylko lotnisko .Musiałyby pomylić się dwie osoby tj.konsul a później urzędnik na lotnisku.

Zawsze z wizą dostaje się taką karteczkę z napisem : "Wiza nie gwarantuje wjazdu do USA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...