Skocz do zawartości

Gdzie Na Honeymoon Zaraz Po Slubie Na F1?


Gość alik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alik

Nigdzie nie moge sie tego doczytac... wiem dobrze, ze lepiej nie wyjedzac z US zaraz po slubie z obywatelem tutaj, jesli sie jest legalnie na F1. Trzeba aplikowac na AOS i advance patrole zeby moc wyjechac za granice.

PYTANIE: Ale co jak sie chce podrozowac samolotem do innych stanow???Na przyklad na Hawaje...?? Gdzie ludzie jezdza na honeymoon zaraz po slubie,, i czy wogole mozna. np naa Hawaii.. ostatecznie FLoryda, California? I czy mozna jeszcza na panienskim nazwisku, jesli zaraz po slubie?

Nie wyobrazam sobie nie miec honeymoon przez jakis rok po slubie, az sie dostanie GC. Wczytuje sie w procedury, bo w koncu mnie to dotyczy i sie ciesze na slub z ukochanym, no ale juz widze jego mine jak mu powiem ze na pewno nie Francja na honeymoon.. ale Hawaii bym sie cieszylam, no tylko nie wiem czy mozna tak pojechac, bez wypelniania zadnych dokumentow, i wciaz na paanienskim, bo paszport i wiza by byla wciaz na starym nazwisku.

Pomozcie, i dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alik

Tak, ale czy Hawaje to granice ladowe? Cos czytalam, ze jak lad to spoko, a jak na wyspie to ze juz nie. Sorry, jesli sie glupio pytam. Chce sie upewnic na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alik

Jeżeli lot bez przesiadki poza USA to można na Hawaje

Pozdrawiam

Czy przesiadka w Stanach moze byc? Np. Z mojego midwest, potem np. przesiadka gdzies na zachodnim wybrzezu i potem Hawaje (byle nie np. Kanada).

Dzieki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alik

Generalnie chodzi o to, żeby nie lądować po drodze w innym kraju. Nie ma znaczenia, że przesiadasz się na terenie USA.

Dziekuje :) i tak moge sobie leciec wciaz na F1, z panienskim nazwiskiem, BEZ SKLADANIA ZADNYCH DOCUMENTOW W KIERUNKU UZYSKANIA GC ? tzn. wiem ze jak lece na terenie USA, to moge nawet uzyc prawo jazdy jako ID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alik

Czyli na 100% to jest legalne? Czy moze troszeczke nie, bo sie ma status F1, no i lot samolotem to wraz zawsze jakas kontrola. (Jesli sie uzyje paszport). Chce sie upewnic, przepraszam ze tyle pytan. Jestescie swietni i pomocni, bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...