Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie musisz informować!

ZMIANA ADRESU - PRZEPROWADZKI

Witajcie drodzy forumowicze,

Byłam na tydzień w USA po pieczątkę w paszporcie i wróciłam do Polski, żeby pozamykać tu pewne sprawy. Karta dojdzie do znajomych w Stanach. Chciałam zapytać o zmianę mojego adresu czy muszę ich informować na bieżąco, że wróciłam teraz do Polski jak i o tym, że tydzień będę mieszkać w NYC zanim na stałe zamieszkam w Bostonie? Była gdzieś taka adnotacja, że należy informować DHS do 10 dni po zmianie adresu. Będę bardzo wdzięczna za wyjaśnienia. :) Pozdrawiam serdecznie !

tak musisz, robisz to na tej stronie: http://www.uscis.gov/addresschange

Rozumiem, że muszę informować jak będę z NYC przemieszczać się do Bostonu, ale nie muszę jak wróciłam do Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejnym razem prosze nie pisac duzymi literami na forum :)

Nie musisz informowac o tym jak lecisz do Polski czy gdzie tam chcesz ;) musisz jak jestes na terenie USA i tego sie trzymasz :)

Most non-U.S. citizens must report a change of address within 10 days of moving within the United States or its territories

ps tez chcialbym aby ktos mi pomogl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak musisz, robisz to na tej stronie: http://www.uscis.gov/addresschange

Rozumiem, że muszę informować jak będę z NYC przemieszczać się do Bostonu, ale nie muszę jak wróciłam do Polski?

Tak, dobze rozumiesz. Nie trzeba informować o wyjeździe do Polski, bo to nie jest zmiana adresu tylko wyjazd zagraniczny.

Natomiast jeżeli zmieniasz swój adres zamieszkania (rezydencji) w USA to musisz USCiS poinformować wypełniając formularz na powyższej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie jeżeli wgl. można to tak nazwać z konsulem jestem bardzo zawiedziona... Wizy nie przyznane . Dlaczego ? Sami nic z tego nie rozumiemy pani konsul pytała męża , ponieważ to On wylosował gdzie pracuje i co tam robi mąż wszystko wyjaśnił szczegółowo , po chwili pani uznała że męża zawód nie kwalifikuje się do loterii ... Może jest jakaś osoba na forum która wie na ten temat coś więcej ? Wszystko poszło na marne tyle nerwów , pieniędzy , czasu jedna wielka masakra po prostu , tyle czekania starania się poszło dosłownie na nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...