Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hmm mąż miał dokument że już ma pracę zapewnioną po przyjeździe z ubezpieczeniem. Ja jestem w ciąży to była nasza życiowa szansa mam tam rodzinę mieliśmy wszystkie dokumenty + sponsoring babci , dziadka , cioci i wujka

Tym bardziej przykre jest, że nikt z Waszej rodziny nie doczytał się, że nie spełniacie minimum wymagań.

Bo zakładam, że nawet jeśli Wy nie znacie angielskiego, to oni znają i byli w stanie zaznajomić się z wymaganiami loterii, skoro pomagali Wam w wypełnianiu wszystkich papierów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak z czystej ciekawości, nie sprawdzałam bo my mamy wyższe i tak. wpisuje tam GIS ( mój zawód) i gdzie wy macie tam jakieś rangi czy grupy? jest tylko słoneczko i listek.

Monkaa masz racje nie denerwuj się. Nie teraz to innym razem albo w inny sposób. Może mężowi uda się dostać inna wizę... np. pracowniczą skoro prace ma już tam załatwioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się za to obawiam, że konsul może mnie odrzucić z powodu niewystarczających środków finansowych zabezpieczających przetrwanie do momentu podjęcia pierwszej pracy. Nie mam w USA nikogo, nikt nie wystawi Affidavit of Support a studentowi ciężko odłożyć sensowne pieniądze na start w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...