Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

No ale post mnie nieźle zestresowal, bo tak jak wcześniej pisałam mamy nr 36xxx ale rozmowy tak dziwnie umawiają i nr w miesiacy nie idą po kolei, że nas umówili na koniec sierpnia. Mam nadzieję że nie będzie tak jak piszesz i że wizy nie skończą się pod koniec sierpnia

nie nie myślę ze ci co maja umówione rozmowy to raczej się odbędą ;) ale rozmowa przebiegała tak :

ja; i co mamy teraz z paszportem zrobić?wymieniać? wbijać wizę do tego paszportu złożyc wniosek o nowy i wbić jeszcze raz czy co teraz?

pani w okienku : proszę wymienić paszport nie widzę innej możliwości bo cofną was na lotnisku jak zauważą błąd

ja: a można zrobić tak ze do naszych paszportów wbijemy wizę a małej doślemy później?

pani w okienku: i tak by było w sumie najlepiej, bo łatwiej jest załatwić jedną wizę niż 3.... proszę w trybie natychmiastowym wymienić paszport i szybko dosłać za pomocą tnt. Wizy się już kończą każdy dzień dla Państwa teraz się liczy w sierpniu już może zabraknąć.

nie wiem może chciała nas postraszyć żebyśmy się pospieszyli bo dostaliśmy karteczkę ( tą z oplata ze trzeba przed wyjazdem zaplacić 165$) i tam są wypisane normalnie numery wiz...

hej czy wiecie moze cos juz wiecej na temat tych paszportow? Jutro mam wylot i niestety bede musiala przelozyc wylot...masakra

my mieliśmy rozmowe 29 lipca a dzisiaj już dostaliśmy smsa że paszporty są do odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Update.

Przedstawiam statystykę zaproszeń w DV2013 dla wylosowanych 2038 osób:

Październik – 35

Listopad - 56

Grudzień - 73

Styczeń - 87

Luty - 118

Marzec - 111

Kwiecień - 233

Maj - 147

Czerwiec - 86

Lipiec - 51

Sierpień - 31

Wrzesień - 32

Razem - 1060 zaproszeń w DV 2013 dla Polaków.

Statystyka zaproszeń w DV2014 dla wylosowanych 1552 osób:

Październik - 28

Listopad - 17

Grudzień - 63

Styczeń - 62

Luty - 87

Marzec - 88

Kwiecień - 97

Maj - 110

Czerwiec - 67

Lipiec - 83

Sierpień - 90

Sierpień przedstawia sporą grupę zaproszeń tj. lista wygląda przerażająco .... brak jakiejkolwiek chronologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Ludziska! Do dnia wczorajszego zostalo wydanych 40535 viz na calym swiecie, to znaczy poza Ameryka czyli w ambasadach i konsulatach. Dodajac do tego jakies 5% AOS (adjustment of status) ludzi przebywajacych juz w USA daje nam jakies 42500 wiz.

Wniosek jest taki, ze nie ma co panikowac. Na 100% zaproszeni na sierpien otrzymaja wizy. We wrzesniu jak ktos zostanie opozniony bedzie juz wolna...Amerykanka bo wizy sie beda konczyc. Tak wiec radzilbym byc przygotowanym na rozmowe w sierpniu aby uniknac dosylania dokumentow I opoznienien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...