Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jestem zaskoczona, że już 42XXX się nie załapały. No ale widocznie sporo osób jednak nadal chce wyjechać za ocean, unia unią...ale jednak coś ten kraj w sobie ma.

Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych i mam nadzieję, że w DV-2016 się uda!

Wiesz, może było wielu takich jak na przykład twoja rodzina. Jeden numer a z puli odpadają TRZY wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego szybkie sluby byly wiec wizy tez sie konczyly.

jest kilka hipotez :)

dobrze ze piszemy o tym,nawet jesli ktos sie nie zalapal,moze nie ktore osoby zobacza co to jest loteria i jak sie zostanie wylosowanym nie oznacza ze ma sie wize w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlugo czekaliscie na paszport po rozmowie z konsulem? Ja juz czekam ponad tydzien i zaczynam sie denerwowac a wylot mam po jutrze

"Message for applicants waiting for their passports

The Department of State Bureau of Consular Affairs is currently experiencing technical problems with our visa systems. This issue is worldwide and is not specific to any particular individual country, citizenship document, or visa category. We apologize to applicants who are experiencing delays or are unable to obtain a visa at this time. We are working urgently to correct the problem and expect our system to be fully operational again soon. As soon as normal operations have resumed, your passport and visa will be sent via the TNT delivery method you have previously chosen."

http://poland.usembassy.gov/visas/immigrant-visas.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...