Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

..... Poziom życia jest o wiele wyższy.

Gratulacje i powodzenia dalej! A możesz rozwinąć co masz na myśli pisząc że poziom jest o wiele wyższy? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

i po rozmowie:)) Udalo sie ! Mily pan Konsul zapytal sie mnie o szkole ktora robilam w stanach. Czy jestem mezatka? czy w powaznym zwiazku? Powiedzialam ze jestem zareczona. Zapytal czy moj narzeczony jest polakiem czy amerykaninem. Odpowiedz byla amerykanin.

Gratulacje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy urzędasek sprawdził przy was, czy jest wniosek złożony w systemie?

Bo to może okazać się czekaniem na próżno?

Sprawdził, powiedział, że jeszcze to rozpatrują i że jak nie dostaniemy SSN'u w ciągu 3 tygodni mamy przyjść z wypełnionymi papierami, papiery nam dali.

Gratulacje i powodzenia dalej! A możesz rozwinąć co masz na myśli pisząc że poziom jest o wiele wyższy? Pozdrawiam.

Amerykanie zarabiają 3 razy więcej niż Polacy, niektóre rzeczy, jak np. usługi ubezpieczeniowe, są droższe, natomiast produkty w sklepach są tańsze albo w tych samych cenach, zależy czego się szuka. Dlatego ich stać na więcej niż nas, na większe mieszkania, domy, lepsze samochody, spędzanie czasu z przyjaciółmi na mieście. Tu jest masa restauracji, barów i jakoś to wszytko się utrzymuje. Pamiętam jak u nas na warszawskim osiedlu (sporym osiedlu) co chwilę otwierała się jakaś restauracja i zaraz zamykała. Ludzi nie było stać na jedzenie poza domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...