Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam do was pytanie. zalogowałam sie walsnie na stronie:

http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/index.html?firstTime=No

wybrałam metode dostarczenia paszportu przez TNT.

jednak platforma nie daje mi mozliwosci oplaty, poprostu nie wyswietla mi sie krok z platnosciami, po adresie dostarczenia paszportu wyswietla mi sie informacja ze skonczylam.

Czy ktos sam dokonywał platnosci po prostu przez swoj bank lub na poczcie?

czy potwierdzenie przelewu z internetowego konta bankowego wystarczy mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej,

mam do was pytanie. zalogowałam sie walsnie na stronie:

http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/index.html?firstTime=No

wybrałam metode dostarczenia paszportu przez TNT.

jednak platforma nie daje mi mozliwosci oplaty, poprostu nie wyswietla mi sie krok z platnosciami, po adresie dostarczenia paszportu wyswietla mi sie informacja ze skonczylam.

Czy ktos sam dokonywał platnosci po prostu przez swoj bank lub na poczcie?

czy potwierdzenie przelewu z internetowego konta bankowego wystarczy mi?

Czy za wize place juz w ambasadzie? karta debetowa moze byc czy musi byc gotowka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli idziesz z loterii wizowej to placisz na spotkaniu w okienku. Rejestracja w TNT i dostawa paszportu do wybranego punktu jest bezplatna. Co do platnosci - lepiej zadzwonic - jak ja bylem akurat mieli karteczke ze chwilowo przyjmuja tylko gotowke - ale moze jakas awarie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w pociągu też klaszczesz jak dojeżdża na stację? Na promie jak jest w porcie? Nie. W samolocie wynika wg. mnie to z bardziej prozaicznej przyczyny. Klaszczą przeważnie osoby które latają bardzo rzadko i taki lot to są dla nich emocje. Samo lądowanie jest dla nich czymś stresującym i klaskaniem dają temu upust :) . Latam dość dużo po Polsce i Europie i powiem szczerze że nie uważam że jest to cecha Polaków. Latając po Polsce nigdy klaskania nie widziałem. Przeważnie jest na lotach "turystycznych". To taka moja teoria :) .

W pociagu to ja bym nie klaskal, trudno by bylo uslyszec maszynistom podziekowania z 6tego wagonu na koncu skladu, szczegolnie zwazywszy na fakt, ze lokomotywa jest oddzielona od reszty skladu "dyszlem". To taka moja teoria :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podstawa to jakis FF status i wczesny boarding ;-) Wrzucasz graty do pawlacza i siedzisz czekasz na reszte towarzystwa ;-)

Mam w DL, ale czasem wychodzi mi inna linia, jak np. idzie przez prace i wtedy sa schody. :\

W pociagu to ja bym nie klaskal, trudno by bylo uslyszec maszynistom podziekowania z 6tego wagonu na koncu skladu, szczegolnie zwazywszy na fakt, ze lokomotywa jest oddzielona od reszty skladu "dyszlem". To taka moja teoria :-D

Ze ludziom nie przychodzi do glowy poprostu powiedziec "dziekuje" wysiadajac. Czesto piloci stoja przy wyjsciu. :>

Poza tym bardziej logiczne jest klaskanie przy "gejcie", bo ludzie klaszcza jeszcze na pasie, a co bedzie jak np. maszyna nie wyhamuje i w cos przywali? ;) Cale to klaskanie bedzie na nic. Czemu nie klaskac po starcie a potem np. co godzine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, myślałam, że wszystko przepadlo z GC, ale własnie się dodzwoniłam i dowiedziałam, że mam spotkanie 13.08!!!

Nie czytałam ostatnio forum (planuje nadgonic), ale chciałam się na szybko Was zapytać czy badania lekarskie można zrobić w innym państwie np. GB?

Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, myślałam, że wszystko przepadlo z GC, ale własnie się dodzwoniłam i dowiedziałam, że mam spotkanie 13.08!!!

Nie czytałam ostatnio forum (planuje nadgonic), ale chciałam się na szybko Was zapytać czy badania lekarskie można zrobić w innym państwie np. GB?

Dzieki za odpowiedz

Badania musisz zrobic w kraju gdzie masz rozmowe. Ja mam rozmowe w Londynie i badania w poniedzialek robie w Londynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, myślałam, że wszystko przepadlo z GC, ale własnie się dodzwoniłam i dowiedziałam, że mam spotkanie 13.08!!!

Nie czytałam ostatnio forum (planuje nadgonic), ale chciałam się na szybko Was zapytać czy badania lekarskie można zrobić w innym państwie np. GB?

Dzieki za odpowiedz

mam pytanko, jakiego rzedu jest Twój CN? Piszesz, ze się dodzwoniles do nich.. a nie dostales wcześniej zadnego maila??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...