Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie.

W USA? To sie liczy jak normalna karta. Przeciez bedzie miala logo Visy czy innego mastercarda.

Jak otwierałem konto w Citi w USA to dowiedziałem się, że wydanie karty kredytowej jest możliwe dopiero po 18 miesiącach. Zostaje secure credit card. I nie biorą wogóle pod uwagę faktu, że masz kartę kredytową w Citi w Polsce.

dziekuje za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święto ogłoszenia manifestu PKWN, czy czekolady? :)

Jak założę konto w amerykańskim Citi to też opiszę :)

milo będzie jak podpowiesz coś o Citi w US. Czekam na info, jestem tym zywnie zainteresowany.

a'propos święta.... miałem na myśli urodziny Bolesława Długoszowskiego (Wieniawa). Wybitnego Męża Stanu, dyplomaty dzięki któremu można było uniknąć II w św. i nieprzeciętnego dowódcy wojskowego, któremu hołd na pogrzebie oddał sam gen. George Patton. Pewnie będąc w NY pójdę na Riverside Drive 3.

No ewentualnie święto czekolady. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byś chciał jeszcze wiedzieć?

wszystko co sie da. cała procedura, jaki czas trzeba na to przeznaczyc, jakie dokumenty niezbedne.... jak dlugo czeka sie na karte, taką czy siaką... itp. im wiecej informacji tym sprawniej, a wtedy mniej czasu tracąc można wszystko załatwić. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na założenie konta poświęcisz ok 20 minut.

dokumenty jakie są potrzebne to paszport, GC i SSN.

Karta i czeki dostaniesz po ok tygodniu. Na miejscu również ustanowisz dostęp do swojego konta przez internet.

Kartę kredytową jak pisałem wcześniej możesz dostać dopiero po 18 mesiącach.

Oczywiście te informacje pochodzą z Florydy. Czy w i nnym stanie jest tak samo, czy są jakieś różnice nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno zrobisz w oddziale, nie wiem czy można w bankomacie, ale ja robię przez internet. To chyba najbardziej komfortowy sposób.

No i fajnie jest bo pieniądze są na twoim koncie w Polsce po ok. 2 godzinach i to bez względu na dzień tygodnia. Nawet w niedzielę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...