Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na zalatwienie badan i wizyty u lekarza tylko jeden dzien. Gdzie waszym zdaniem lepiej to zrobic,

Krakow czy Warszawa? Dwie osoby dorosle bez dzieci.

Pozdrawiam

Nie wiem gdzie lepiej, badania robi sie tylko raz (chyba :-P).

W Krakowie wszystko w jednym budynku w ścisłym centrum miasta, dlatego za parking płaci się sporo, ale za to przenocować można się taniej niż w WAWie. Jesli chcecie zrobic badania w jeden dzień musicie przyjść na pobranie krwi z samego rana, wizytę u lekarza będziecie mieć wyznaczoną na popołudnie, Tuż po laboratorium robicie RTG na opis którego czeka się w takim przypadku około 3 godzin. Za ekspres wnosi się dodatkową opłatę

Ja badania robiłem w dwóch turach. Opis powyżej na podstawie informacji telefonicznej podczas rejestracji. Miła obsługa na każdym etapie badań, wyczerpująca i rzeczowa informacja, bardzo miła Pani Doktor (celowo z dużej litery :-)). Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość espe

Hej mam pytanko ile trwają badania 2 osoby dorosłe plus 2 dzieci ( 2 i 4 lata) ? Bo raczej w 1 dzień to się nie wyrobimy ?. Koszt zakładam około 2 tys.?

No to do tych 2 tys dolicz jeszcze koszt ew hotelu bo u dzieci jeszcze musisz zrobić próbę tuberkulinową która trwa 2-3 dni, czyli np. w poniedziałek zaczynasz, w czwartek dopiero odczyt próby i ew. badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając konto w USCIS w pierwszym polu wpisałam adres polski, w drugim amerykański i wyszło "The system is unable to standardize your mailing address. Please make sure that you have entered the correct address." to samo pokazało się jak wpisywałam w obu polach amerykański adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko : Czy na rozmowę z konsulem wystarczy zaświadczenie o niekaralności z krajowego rejestru czy potrzebne jest jeszcze zaświadczenie z policji z wszystkich miejsc w których mieszkałam po 16-tym roku życia , że nie byłam zatrzymana przez policję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie lepiej, badania robi sie tylko raz (chyba :-P).

W Krakowie wszystko w jednym budynku w ścisłym centrum miasta, dlatego za parking płaci się sporo, ale za to przenocować można się taniej niż w WAWie. Jesli chcecie zrobic badania w jeden dzień musicie przyjść na pobranie krwi z samego rana, wizytę u lekarza będziecie mieć wyznaczoną na popołudnie, Tuż po laboratorium robicie RTG na opis którego czeka się w takim przypadku około 3 godzin. Za ekspres wnosi się dodatkową opłatę

Ja badania robiłem w dwóch turach. Opis powyżej na podstawie informacji telefonicznej podczas rejestracji. Miła obsługa na każdym etapie badań, wyczerpująca i rzeczowa informacja, bardzo miła Pani

Doktor (celowo z dużej litery :-)). Polecam.

Nie wiem gdzie lepiej, badania robi sie tylko raz (chyba :-P).

W Krakowie wszystko w jednym budynku w ścisłym centrum miasta, dlatego za parking płaci się sporo, ale za to przenocować można się taniej niż w WAWie. Jesli chcecie zrobic badania w jeden dzień musicie przyjść na pobranie krwi z samego rana, wizytę u lekarza będziecie mieć wyznaczoną na popołudnie, Tuż po laboratorium robicie RTG na opis którego czeka się w takim przypadku około 3 godzin. Za ekspres wnosi się dodatkową opłatę

Ja badania robiłem w dwóch turach. Opis powyżej na podstawie informacji telefonicznej podczas rejestracji. Miła obsługa na każdym etapie badań, wyczerpująca i rzeczowa informacja, bardzo miła Pani Doktor (celowo z dużej litery :-)). Polecam.

Dzieki serdeczne za opis, w sumie nie mamy problemow ze zdrowiem.

Czytalem tylko ze Pani Doktor :) jest poprostu mniej dociekliwa ( zeby nie pisac upie....liwa) w krakowie.

Dlatego sie zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może ktoś może pamięta czy był jakiś przypadek gdzie odmówiono przyznania wizy ze względu na badania lekarskie?

Pytam się bo jakiś czas temu miałam operacje i nie wiem czy to możne zaważyć?

Odmowic moga tylko ze wzgledu na posiadanie choroby z listy CDC. Przecietna operacja nie ma absolutnie zadnego znaczenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...