Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

To jest wiadomosc na stronie DOS na FB:

The Department of State Bureau of Consular Affairs is currently experiencing technical problems with our passport/visa system.
This issue is worldwide and is not specific to any particular country, citizenship document, or visa category.
We apologize to applicants who are experiencing delays or are unable to obtain a passport, Consular Report of Birth Abroad, or visa at this time.
We are working urgently to correct the problem and expect our system to be fully operational again soon.
Pod ta wiadomoscia w komentach napisane jest ze wszystkie visa interviews beda musialy byc przelozone i "zabookowane" od nowa. Moze ktos zadzwonic do ambasady i dowiedziec sie czy to prawda ???
"This will impact visa applicants who already had an interview scheduled. Those interviews will have to be rescheduled. If you had an interview scheduled, the embassy or consulate where you applied will give you instructions for rescheduling."
To jest link do wiadomosci:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Pod ta wiadomoscia w komentach napisane jest ze wszystkie visa interviews beda musialy byc przelozone i "zabookowane" od nowa. Moze ktos zadzwonic do ambasady i dowiedziec sie czy to prawda ???

Dzwoniłam, miła Pani poinformowała mnie, że trzeba tą informację sprawdzić na stronie ambasady w danym kraju w którym się przebywa.

Cytuję:

"Jeżeli jest na stronie ambasady taka informacja to znaczy, że tak jest, jeżeli nie ma, to nie". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Chyba juz było ale nie moge sie doszukać. U lekarza dostaliśmy kartkę z informacja dla osob ktore maja wyznaczony termin rozmowy. I na niej jest napisane ze mam złożyć elektroniczne podanie o wizę imigracyjana da-260. Naprawde musze to wypełniać jeszcze raz?

Doczytaj... tam jest info ze wypelnic musza wszyscy poza osobami ktore sa z loterii wizowej :) badania robia osoby z innymi wizami immigracyjnymi i to info do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelajna zaznaczylas wysylke pod adres domowy? Normalnie kurier nie przychodzi tylko sama odbierasz z placowki ktora wybralas. ja mialem rozmowe w poniedzialek w warszawie i juz w srode paszporty odbieralem z placowki w krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelajna zaznaczylas wysylke pod adres domowy? Normalnie kurier nie przychodzi tylko sama odbierasz z placowki ktora wybralas. ja mialem rozmowe w poniedzialek w warszawie i juz w srode paszporty odbieralem z placowki w krakowie

tak zaznaczylam opcje wysylka na adres domowy z doplata 24 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...