Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@twilight_C

Gratulacje! Zazdroszcze, ale przede wszystkim zycze powodzenia :)

Chcialbym byc w Twoich butach :)

absolutnie nie ma czego zazdroscic. kasa sie wrecz topi w tepie extramalnym. bylam dzisiaj na rozmowie o prace. dostałabym ja gdybym miala numer ssn.... ktorego nie mam nadal...to juz 3 oferta ktora mi przepada ze wzgledu na brak numerka. da sie to jakos przyspieszyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie ma czego zazdroscic. kasa sie wrecz topi w tepie extramalnym. bylam dzisiaj na rozmowie o prace. dostałabym ja gdybym miala numer ssn.... ktorego nie mam nadal...to juz 3 oferta ktora mi przepada ze wzgledu na brak numerka. da sie to jakos przyspieszyc?

Mogę się spytać na jakiej rozmowie o prace?

Gdzie szuka pracy osoba, która przyjechała z Polski? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie wszedzie mozna szukac pracy ;)

no i kolejny raz ,podobne pytanie pada i podobnie sie odpowie:)

Jesli tak Ci zalezy na numerze to idz do biura SSN,dowiesz czy wogole maja Twoje papiery,czy masz czekac na ten numer

czasami jest tak ze ludzie czekaja,czekaja zamiast isc sie spytac ;)

kiedys podawali numer a teraz ....i potem za pare dni powinnas dostac numer do skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 4 razy sztuka ;) zatrudnili mnie na okres próbny bez numerka ale numerek mam podać zaraz jak przyjdzie;) szukałam pracy głownie jako kreślarz bo radze sobie dobrze z Autocadem, o GISie mogłam zapomnieć. A ostatecznie wysłałam swoje resume do ortodonty na asystentkę i tam mnie przyjęli ;) hurraaa!jutro pierwszy dzień pracy trzymajcie kciuki. a do biura przejdę się na pewno. na stronie sprawdzałam czy jest ale nic nie znajdywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie dali. kompletnie. na dodatek zastrzegli sobie prawo zwrotu torby do 5 dni bez konsekwencji.

Moga sobie zastrzegac co chca.

Wystarczy, ze wyslesz im rachunki za ciuchy, kosmetyki i inne niezbedne rzeczy i oddadza Ci kase bez problemu. Gdybys np. leciala na slub do kogos i zginelaby walizka z sukienka, to normalnie idziesz do sklepu kupujesz nowa (za rozsadne pieniadze) i dostaniesz za to kase.

Bez problemu mozna zarobic zakupy nawet za $700-900 - tylko nikt Ci o tym nie powie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...