Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

nie ale wiem jak tam jest dzięki niej no heleło dobre to niż nic po za tym szkoła jest blisko nie będe jeździć nie wiadomo gdzie :) nie musisz wszystkiego zaliczać na UIC mozna w COMM COL. i będzie taniej a uniwerek Ci to przyjmie o ile ten community C. współprace z twoim uniwerkiem :)

No to w tym momencie sama sobie odpowiedzialas/ podpowiedzialas, co robic (odnosnie szkoly).

Poza tym nikt tutaj za ciebie decyzji nie podejmie. O pewnych sprawach powinnas byla pomyslec przed wyjazdem. Mialas na to mase czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ależ Oludomi, no właśnie, że Ci doradzają! Zaciśnij zęby i idź do przodu! To jest właśnie TA rada. Masz kilka celów do osiągnięcia i je osiągniesz! Oczywiście o ile wcześniej nie zrezygnujesz.

Początki czegokolwiek nie są łatwe. Nawet w Polsce zawsze jest ten pierwszy raz. Pierwsza szkoła, pierwsza praca, pierwszy kredyt. Wszystko to na początku jest trudne, ale jak już się całość ogarnie to idze jak z płatka.

Ja również Ci doradzę: Pszyj do przodu, zaciskaj zęby, a cel osiągniesz!

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DV 2014 Total Winners 140659

AF 61943
AS 23270
EU 46588 *
NA 23
OC 4215
SA 4620

DV 2013

EU 31329 *

DV 2012

EU 31001 *

DV 2007

EU 15632 *

Nie za ładnie to wygląda.

Teraz to mi się nasuwa tylko:

- iż chcą za wszelką cenę wypełnić kontyngent przez cut-off

- mają na tyle mocne statystyki, że pozwalają sobie na taką grupę zwycięzców

- będzie więcej odmów

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te numery faktycznie można się zaniepokoić. Jednak z drugiej strony - ostatnio nie rozdawali całej puli wiz. Dochodzili bodaj do około 45-46k rozdanych wiz. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego wylosowali teraz aż o prawie 40k więcej osób. Też mi się wydaje, że będzie kilka cut-off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...