Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

zle z tymi 18 latami ;)

to jest do 21 lat aby byla janosc,loteria wizowa ma takie same zasady jak inne wizy na pobyt staly :)

runawaybrode a placic bedziesz temu komus,np za nocowanie,jedzenie?

to masz wygrany los na loterii a czym sie przejmujesz?papiery cos moze i pokaza ale liczy sie rozmowa,pokazanie ze dasz sobie rade :) na to sie nastaw,przygotuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zle z tymi 18 latami ;)

to jest do 21 lat aby byla janosc,loteria wizowa ma takie same zasady jak inne wizy na pobyt staly :)

runawaybrode a placic bedziesz temu komus,np za nocowanie,jedzenie?

to masz wygrany los na loterii a czym sie przejmujesz?papiery cos moze i pokaza ale liczy sie rozmowa,pokazanie ze dasz sobie rade :) na to sie nastaw,przygotuj

Zacznijmy od tego, że nie będę w ogóle u tej osoby mieszkać, ale papier jest, bo to mój znajomy, więc jedyne co mogę przedstawić konsulowi to w takim wypadku list od tej osoby z podpisem no i ewentualnie tel. gdyby chciał sobie zadzwonić;) Rozmowa, a jak to udowodnić?Mam pomysł na swój pobyt tam, ale czy to wystarczy nie wiem. Na co oni zwracają szczególną uwagę podczas tego interview?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni wszystko wiedzą ;) Ja również przeżywam i dziękuje Ci bardzo za informacje. Mam list od kogoś kto zaoferuje mi miejsce do mieszkania i pomoc w znalezieniu pracy, ale zastanawiam się czy nie powinnam zrobić jeszcze czegoś więcej, np. poszukać przyszłego pracodawcy, który da mi pracę i poprosić go o zaświaczenie?

eej, no naprawdę przeżywasz! ;)

Zacznijmy od tego, że nie będę w ogóle u tej osoby mieszkać, ale papier jest, bo to mój znajomy, więc jedyne co mogę przedstawić konsulowi to w takim wypadku list od tej osoby z podpisem no i ewentualnie tel. gdyby chciał sobie zadzwonić ;) Rozmowa, a jak to udowodnić?Mam pomysł na swój pobyt tam, ale czy to wystarczy nie wiem. Na co oni zwracają szczególną uwagę podczas tego interview?

Do tego najlepiej jak poczytasz sobie wątek poprzedniej edycji loterii.

Generalnie to rozmowa, jeżeli masz jasne papiery trwa ok. 5-10 minut. Z czego ;) połowa to przysięga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eej, no naprawdę przeżywasz! ;)

Do tego najlepiej jak poczytasz sobie wątek poprzedniej edycji loterii.

Generalnie to rozmowa, jeżeli masz jasne papiery trwa ok. 5-10 minut. Z czego ;) połowa to przysięga ;)

Łatwo się mówi jak ma się to za sobą :) Ja mam około rok czasu czekania na interview i 0 zł odłożone, także zapowiada się nieźle ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze sie dobrze gada po ;)

na co zwrocic uwage,na pewnosc,na to ze masz to zrobic,wiesz jak :) to sa dobre odpowiedzi a nie moze tak a moze tak, :) lub tez jak polece to sie zobaczy :)

Tak zycie moze potoczyc sie roznie ale na teraz masz taki plan i zamierzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczelam sie zastanawiac czy teraz, w okresie kryzysu warto jest szukac pracy w USA majac zielona karte. Czy mozna w ogole znalezc prace? Jezeli macie jakies doswiadczenia lub znacie osoby, ktore maja doswiadczenia z szukaniem pracy, z checia przeczytam posty.

Ja mam prace tutaj w Polsce, co prawda nie zarabiam kokosow, ale na zycie starcza. Osoby ktore mieszkaja w USA radza mi, abym dobrze zastanowila sie czy warto jest teraz tam jechac.

Ponizej zalaczam ciekawy artykul nt. biedy w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serafina dlugi i ciezki temat ;)

ja np jestem na tyle mobilny i wiem ze moge wziasc nawet za min prace aby dalej szukac :)

ale znam takich ze szukaja,nie chca za min isc i czekaja dalej ;)

a Ty jak umiesz jezyk,jaki masz zawod,mozesz wziasc prace mniej prestizowa ,malo platna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...