Skocz do zawartości

Dv 2014 - Co Po 1 Maja 2013? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Odpisali, ale jeszcze nie potwierdzili, że twój wniosek jest w tej chwili przetwarzany. Informują, że mają teraz sporo wniosków do rozpatrzenia, a korespondencja-każdy wniosek jest rozpatrywany wg daty otrzymania przez KCC. Z tego co rozumiem potwierdzenie procesowania wniosku możliwe jest po 6-8 tygodniach. Przynajmniej w naszym przypadku tak było bo 7 maja wysłaliśmy formularze, a 25 czerwca przyszedł e-mail z KCC (ok. 7 tyg.), informujący, że wniosek jest w trakcie przetwarzania (jeśli wniosek jest przetwarzany, z tego wynika że formularze dotarły bez problemu i są w ewidencji KCC). Kiedy były wysłane twoje formularze?

Nie no ja znam angielski i wiem co odpisali. Tak po prostu to wkleiłem na forum, żeby pokazać innym użytkownikiom jeden rodzaj odpowiedzi, jakie wysyła KCC. Ale mimo wszytko dziękuję uslow za dodatkowe wyjaśnienie :)

A co do Twojego pytania, to swoje dokumenty wysłałem ok. 26 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja znam angielski i wiem co odpisali. Tak po prostu to wkleiłem na forum, żeby pokazać innym użytkownikiom jeden rodzaj odpowiedzi, jakie wysyła KCC. Ale mimo wszytko dziękuję uslow za dodatkowe wyjaśnienie :)

A co do Twojego pytania, to swoje dokumenty wysłałem ok. 26 czerwca.

Nie wątpię z tym angielskim, tylko chciałem intro dobre zrobić a propos czasu-oczekiwania na e-mail z odpowiedzą z KCC, za bardzo się rozpisałem chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisali, ale jeszcze nie potwierdzili, że twój wniosek jest w tej chwili przetwarzany. Informują, że mają teraz sporo wniosków do rozpatrzenia, a korespondencja-każdy wniosek jest rozpatrywany wg daty otrzymania przez KCC. Z tego co rozumiem potwierdzenie procesowania wniosku możliwe jest po 6-8 tygodniach. Przynajmniej w naszym przypadku tak było bo 7 maja wysłaliśmy formularze, a 25 czerwca przyszedł e-mail z KCC (ok. 7 tyg.), informujący, że wniosek jest w trakcie przetwarzania (jeśli wniosek jest przetwarzany, z tego wynika że formularze dotarły bez problemu i są w ewidencji KCC). Kiedy były wysłane twoje formularze?

no a najlepsze jest to, że tak odpisują a już 15 sierpnia szwagierka będzie wiedzieć kiedy ma rozmowę teoretycznie, czyli szybciej się dowie niz KCC jej odpisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zmienili wzór odpowiedzi.Teraz nie potwierdzają otrzymana, bo maja za dużo pracy.

Moje dokumenty wysłałem pod koniec trzeciego tygodnia maja a zapytanie po 2 tygodniach od wysłania dokumentów (brak daty w zapytaniu) i następnego maila po 3 dniach jak się zorientowałem.

Odpowiedź doszła na pierwsze zapytanie trzy dni po wysłaniu drugiego maila natomiast na drugie zapytanie dostałem odpowiedź po tygodniu od wysłania tak, więc wygląda na to, że rozpoczęli pracę od czerwca i mają coraz to więcej pracy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie kiedy mogę zostać wezwany na rozmowę mam nr 18***? Ze względu na wysoki nr w tym roku dla europy szybciej będzie niż w poprzednik roku?

Przeglądałam visa bulletin i dość szybko szło na przełomie 2011/2012. W maju 2012 rozpatrywali cn 40 000, a w czerwcu było już CURRENT. Mam cichą nadzieję, że w związku z wysokimi nr i ta loteri pójdzie sprawnie :) mam niski nr:11xxx i też z niecierpliwośćią czekam na termin rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...