Skocz do zawartości

Ślub I Obywatelstwo


bartolomeo212

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem nawet ci, ktorzy pobrali sie z milosci a nie dla kasy maja problem z uzbieraniem wystarczajacej liczby dowodow na to, ze sa razem. Czytalam forum o zniesieniu tego tzw. warunku z dwuletniej zielonej karty i widze, ze niemalze kazdy sie tam martwi, ze ma za malo dowodow mimo, ze ich zwiazek jest prawdziwy a nie fake dla siana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czasem nawet ci, ktorzy pobrali sie z milosci a nie dla kasy maja problem z uzbieraniem wystarczajacej liczby dowodow na to, ze sa razem. Czytalam forum o zniesieniu tego tzw. warunku z dwuletniej zielonej karty i widze, ze niemalze kazdy sie tam martwi, ze ma za malo dowodow mimo, ze ich zwiazek jest prawdziwy a nie fake dla siana.

ja jestem takim przypadkiem,milosc,dziecko,slub i odmowa dania zielonej karty zanim jeszcze doszlo do interview,porostu cos sie nie spodobalo w papierach i trzeba bylo brac adwokata na nowo otwierac sprawe i karte dali na dwa lata,mimo,ze mieszkamy razem,mamy dziecko to boje sie czy po odnowie za rok znow problemow zadnych nie bedzie.

Nie wiem czy wiecie ale Polacy/Polki często żenili się/wychodziły za mąż za obywatela Rosji za pieniądze ... wiecie czy takie akcje są w USA

sa takie i inne akcje,ale jak sie dalej potocza to zalezy od panow w USCIS i od szczescia tego,ktory w tej akcji uczestniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem takim przypadkiem,milosc,dziecko,slub i odmowa dania zielonej karty zanim jeszcze doszlo do interview,porostu cos sie nie spodobalo w papierach i trzeba bylo brac adwokata na nowo otwierac sprawe i karte dali na dwa lata,mimo,ze mieszkamy razem,mamy dziecko to boje sie czy po odnowie za rok znow problemow zadnych nie bedzie.

Faktycznie w Twoim przypadku cos nie spodobalo...

Moj znajomy brał ślub w 2008 na wizie turystycznej z dziewczyna ktora znał 2 miesiace chyba i bylo wszystko ok w dostaniu Gc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem takim przypadkiem,milosc,dziecko,slub i odmowa dania zielonej karty zanim jeszcze doszlo do interview,porostu cos sie nie spodobalo w papierach i trzeba bylo brac adwokata na nowo otwierac sprawe i karte dali na dwa lata,mimo,ze mieszkamy razem,mamy dziecko to boje sie czy po odnowie za rok znow problemow zadnych nie bedzie.

to mnie zaskoczylas. myslalam, ze dziecko w zwiazku to juz jest bardzo silny argument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy znajdę kobietę z którą ożenię się "za kasę"

Nie znam dokładnie aktualnego cennika, ale ok. 20 tys. $ kupi Ci "małżeństwo na zieloną kartę", i też nie ma pewności jak pójdzie z INS. W najgorszym wypadku może skończyć się deportacją z zakazem powrotu dla Ciebie, i więzieniem dla "żony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...