Skocz do zawartości

High School Na Florydzie ( West Boca Raton )


krotsch

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz zatrudnic ludzi i do tego zainwestowac w regionie gdzie jest duze bezrobocie.na stronie INS masz to wyjasnione co i jak.

co do F-1 to nalezy znalesc taka szkole co wystawia I-20 .

dokładnie .z tymi inwestycjami , może kiedyś przejdzie to z kupnem nieruchomości .

Tak jak już wspomniałem nas intersuje TYLKO Floryda , poza NY ta reszta to jest tak samo albo gorzej niż Deutchland .

Dzięki za I-20 sprawdzę , co to jest ?

A skad wiesz, ze syn dostanie F-1? Aplikujac na te wize, spytaja sie gdzie syn bedzie mieszkal i co powie? Z rodzicami? Logiczne nastepne pytanie bedzie - co tam robia rodzice. A wy macie tylko turystyczne wizy. I juz po F-1 dla dziecka.

Pewnie ,że nie wiem , ale powiem jak jest .... Płacę za wszytko , jesteśmy wypłacalni , mamy firmę .

Chcemy tylko sobie trochę pomieszkać za nasze pieniądze ( możemy to udokumentować ) .

Byliśmy w ostatnich 3 latach 5X na florydzie .

Jak nie da to nie , będziemy sobie jeżdzić na wczasy .

Mamy kuzynkę w NY jest architektem możemy ją podać do zamieszkania . pochodzi 1. semestr w NY i 2. na florydzie ...

Ale to są kombinacje , a ja tego nie lubię .

"Odległość między Miami a Boca to jakieś 45 mil... wydaje Ci się, że w Boca jest chłodniej? :D Domy na wynajem w cenie, która Cię interesuje, znajdziesz np. tutaj: http://www.trulia.co...e/price;d_sort/"

Odległość jest niewielka , ale rożnica w temperaturze jest odczuwalna ( przeważnie ) .

Dziękuje za strone , dom to najmniejszy problem , my wynajmujemu na: www.forrent.com

Trochę poznaliśmy te okolice od Key West do Orlando , od strony Tampa jeszcze nie byliśmy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

bez I-20 nie bedzie wizy F-1,studenckiej

a nie ktore tylko szkoly moga takie cos wystawiac wiec musisz sie spytac o ta sprawe.

Mam takie wrażenie, że szkoły publiczne podlegają pod public school district i to oni są "ciałem" decydującym a nie szkoła. Czytałem, że niektóre dystrykty wymagają, żeby szkoła przyjmująca była typu boarding własnie z uwagi na możliwość zakwaterowania ucznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest I-20 application form na ich stronie (Please supply and submit the following information and documentation to
Pope John Paul II High School, so that an I-20 can be generated through SEVIS). Trzeba podać "przyszły adres w USA".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji, zadzwonilabym do szkoly, zapytalabym czy maja miejsce dla syna na taki-a-taki rok akademicki. Jezeli by to potwierdzili, to bym przyleciala, wynajela mieszkanie zeby miec adres; potem aplikacja do szkoly, I-20, staranie sie o F-1*, i trzymanie kciukow ze przynajmniej jeden rodzic moze bezproblemowo zostac w USA na dluzej niz 90 dni.... LOL. Troche tu ryzyka widze, ale jezeli chcecie probowac, i nie szkoda wam ryzykowac troche kasy, to dlaczego nie?

*Nadal nie bardzo widze zeby syn dostal F-1 (na rok) jezeli jego rodzice beda na wizie turystycznej (na 3 miesiace), ale moze sie myle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczniemy powoli dzwonić po tych szkołach ........ poinformuje Was jak coś się dowiem .

A teraz ludzie znający okolice które wymieniliśmy może nam podpowiedzą gdzie najlepiej szukać domu , Condo ........ Hrabstwo : Palm Beach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...