Skocz do zawartości

High School Na Florydzie ( West Boca Raton )


krotsch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wizy F-1 są przeznaczone dla osób, które finansują swoją edukację same lub ze źródeł prywatnych (włącznie ze stypendiami uczelnianymi).
Uczniowie klas 9-12 (przybliżony wiek 14-18 lat) posiadający wizę F-1 mogą kształcić się w szkołach publicznych w okresie nie dłuższym niż rok.

Pomyśl nad rozwiązaniem , jak by to dotyczyło Ciebie .......

Trzeba będzie zapłacić te $ 10,000.00 za szkołę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim rozwiazaniem bylo przeslanie mojego dziecka przez program. (Byla w Argentynie.) Potem pojechalismy ja odwiedzic, i zwiedzic troche kraj. Problemu nie bylo. Problem istnieje tylko jezeli nie chce sie angazowac w program bo samemu by sie pomieszkalo na Florydzie przez pewien czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę w tym taki problem, że syn jest nieletni i nie może sobie tak egzystować, tzn na F-1, gdzie wy płacicie. Wy, czyli rodzice nie macie 100% procentowej pewności, że będziecie z nim siedzieć cały rok, więc przy ubieganiu sie o wizę dla niego może być problem. Stąd te programy i rodziny "zastępcze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po otrzymaniu wizy F-1 , płacimy za szkołę , wynajmujemy dom etc. lub ......

czytałem przed rokiem o propozycji ( jakiś kongresmenów) , że jeżeli kupię nieruchomość w USA powyżej $ 500,000.00 to dostanę wizę inwestytorską na 2-3 lata , chcieli nakręcić sprzedaż nieruchomości ale tego jeszcze nie ma ........?

W ostateczności jeżeli moje pomysły będą nielegalne to będzie musiał pojechać sam ..... Tel Awiw ......

od 15 stycznia do końca lutego jesteśmy Boca Raton to będziemy działać ...

Dziękuje za Wasze sugestie .... i czekam na następne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zaproponujesz te miejsca , ale musi być wschodnie wybrzeże......

Miami jest za gorąco do mieszkania , a Jacksonsvile za zimno , tak jak wspominałem chcemy coś między Pompano , a Palm Beach .

Nie musi być blisko oceanu , najważniejsze bezpiecznie no i w okolicy do 20 km dobre publiczne High School .

Szukamy domu 4 sypialnie plus 3 łazienki .

My chcemy wysłać dziecko na wymianę tylko ze będzie mieszkać z rodzicami , a nie u Host-family .

Można dziecko wysłać na rok do High School z Europy i to kosztuje od $6,000.00 za rok i mieszka u jakieś rodziny .... i nie można wybrać dla dziecka szkoły ....

Mieszka ktoś z Was na florydzie ? i doradzi nam co do szkoły i wynajmu domu , Condo etc. ......

Odległość między Miami a Boca to jakieś 45 mil... wydaje Ci się, że w Boca jest chłodniej? :D Domy na wynajem w cenie, która Cię interesuje, znajdziesz np. tutaj: http://www.trulia.com/for_rent/Boca_Raton,FL/3p_baths/4p_beds/0-3500_price/SINGLE-FAMILY_HOME_type/price;d_sort/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...