Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2015


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry - pisalem z telefonu wiec troche bez ladu i skladu.

Jezeli dostaniesz GC, to jedyna szansa dla Twojego meza zeby dostac GC, to Twoj wyjazd (na granicy formalnie dostajesz / aktywujesz GC), pozniejszy slub (musi byc koniecznie po przekroczeniu granicy) i sponsorowanie jego przez Ciebie w kategorii F2A. To sponsorowanie trwa 2-3 lata mniej wiecej - wiec po tychze 2-3 latach on dostanie GC a przez 2-3 lata Ty bedziesz musiala utrzymac rezydencje w US.

Slub przez potencjalnym wyjazdem do US w ogole robi Cie "not eligible" bo nie bedziesz juz traktowana jak dziecko swoich rodzicow (musisz byc niezamezna i ponizej 21 lat).

Gdybys aplikacje zlozyla Ty i wygrala, moglabys slub wziac od reki i Twoj maz tak samo od reki dostal by GC.

Dziękuję, już wszystko zrozumiałam :) Bardzo dobrze wytłumaczone. Zresztą nie ma co teraz gadać, bo i tak jest mała szansa, że dostane GC :).

Dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Biorę udział w loterii ale chyba liczę że nie wygram bo jak wygram to będę musiał jechać ale rzucać dobrze płatną pracę w Polsce w zamian za nie wiadomo co w USA to trochę nie bardzo... :)

Podziele sie sekretem, niczego nie bedziesz musiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że przyślą kilka radiowozów żeby mnie wsadzić do samolotu do USA. Dobrze że mnie wyprowadziłeś z błędu :D.

Oj no po to jest to forum ;) Chyba jednak bedziesz bezpieczny i ominiesz ta cała szopkę z radiowozem, no ale to wielkie chyba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie sekretem, niczego nie bedziesz musiał :)

No nie wiem ja tam słyszałem, że jak się wylosuje i się nie pojedzie to wysyłają dwóch murzynów z dużymi pałami, którymi leją po twarzy takiego niewdzięcznika. :D

EDIT: Z dużymi PAŁKAMI oczywiście :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie kochani, mam pytanie odnosnie confirmation number. Zalogowalam sie z ciekawosci na stronke z wynikami i tam prosza o ten numer w formacie 2014xxxxxxxxxxxx. Jednak moj numer ma duzo wiecej cyfr i nie zaczyna sie od 2014 a nawet nie ma takich cyfr w srodku. Wasze numery tez tak wygladaja? Nie chce panikowac ale wyglada na to ze zle cos spisalam. Przepraszam za brak polskich znakow.

Edycja:

Przepraszam za ten post I moja glupote, juz ogarnelam o co chodzi... Ale ze mnie panikara... Wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie kochani, mam pytanie odnosnie confirmation number. Zalogowalam sie z ciekawosci na stronke z wynikami i tam prosza o ten numer w formacie 2014xxxxxxxxxxxx. Jednak moj numer ma duzo wiecej cyfr i nie zaczyna sie od 2014 a nawet nie ma takich cyfr w srodku. Wasze numery tez tak wygladaja? Nie chce panikowac ale wyglada na to ze zle cos spisalam. Przepraszam za brak polskich znakow.

Przepraszam za klopot, juz ogarnelam o co chodzi... Ale ze mnie panikara... Wstyd

Jeśli po godzinie 18stej wyskoczy błąd, to spróbuj przypomnienia numeru :)

POWODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...