Skocz do zawartości

Lufthansa/american Airlines - Dopełnienie Formalności Po Zakupie Biletu.


Rekomendowane odpowiedzi

tylko że tutaj odprawa online jest możliwa na 23 godziny przed lotem i ja nie posiadam drukarki więc może być problem...

Nie, nie jest jeszcze konieczna. Lecisz z Londynu to nie wiem, ale w Warszawie już np. do lotu czy LH trzeba podejść z kartą pokładową wydrukowaną. Jeśli się tego nie zrobi w domu to są maszyny na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

"UNFORTUNATELY IT IS NOT POSSIBLE TO CHECK IN ONLINE FOR THIS AIRLINE. PLEASE REFER THAT AIRLINE FIRECTLY OR TO THE LUFTHANSA CALL CENTER"

niestety nie da się odprawić online.. Może dlatego że linie to UNITED AIRLINES?

mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.. jutro lot o 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mnie nie przekierowało na żadną stronę internetową..

więc chyba odprawie się "normalnie" na lotnisku.

jeszcze jedno :

Please ensure that you remove any medicines and any valuables such as your laptop, mobile phone, PDA, documents, identity papers, jewellery, etc, from your hand luggage if it has to be carried in the cargo hold..

właśnie mi się wydaję, że sprzęt będzie bezpieczniejszy w podręcznym i zamierzam przewieźć lustrzankę. chyba nic się nie stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Please ensure that you remove any medicines and any valuables such as your laptop, mobile phone, PDA, documents, identity papers, jewellery, etc, from your hand luggage if it has to be carried in the cargo hold..

właśnie mi się wydaję, że sprzęt będzie bezpieczniejszy w podręcznym i zamierzam przewieźć lustrzankę. chyba nic się nie stanie?

Dotyczy to bagażu podręcznego przewożonego w luku bagażowym. Jeśli ktoś ma sztuki bagażu, czyli bagaż podręczny i torebkę etc, to jeden z bagaży mogą poprosić o oddanie do luku. Może to też się wydarzyć, gdy bagaż jest w limicie, ale poprostu duży. Tak mi się przytrafiło w United LAX-ORD i 757.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Mam pytanie co do wpisywania informacji APIS na stronie Lufthansy, a konkretnie chodzi o dane wizy do USA: Co mam wybrać w polu kraj wydający wizę (issuing country)? Jak dla mnie to USA (przeciez Polska jako kraj nie wydaje wizy do USA), natomiast tam jest do wyboru bardzo dużo różnych państw i dlatego zaczęłam się zastanawiać czy to nie chodzi o kraj w którym wiza do USA została wydana? Ostatnio do USA leciałam lotem i tych informacji nie podawałam - zostało to zrobione na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...