Skocz do zawartości

Lufthansa/american Airlines - Dopełnienie Formalności Po Zakupie Biletu.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wypełniałaś dodatkowych informacji na tej stronie? Adres Twojego pobytu, numer paszportu? Wszyscy to wypełniają. Jeśli nie wpisywałaś nigdzie, to zrobią to przy odprawie, bo muszą.

Nie, nigdzie tego nie musiałam wpisywać. Właśnie tak myślałam, że przy odprawie będę poproszona o pokazanie paszportu z wizą itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam jeszcze jedno pytanie:

Otrzymałem kartę MILES MORE od Lufthansy.

Domyślam się że chodzi o jakieś punkty i zniżki przy kolejnych lotach. Po pierwsze, na karcie jest błąd (tytuł Dr. zamiast Mr.) ponieważ wcześniej w danych na stronie Lufthansy wrzuciło mi się Dr.

Po drugie, czy jest jakiś sens zawracania sobie tym głowy ? naprawdę nie przewiduję następnych lotów przez następny rok :)

Z drugiej strony, chyba nic się nie stanie jak oleję sprawę karty, czy jest to ważny dokument?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr chyba ma znikome znaczenie. Kartę możesz olać. Czy jest sens zawracania sobie głowy? Jeśli na prawdę nie będziesz latać przynajmniej parę razy w roku to raczej nie. Z drugiej strony ja miałem takie samo podejście a okazało się, że w ciągu dwóch lat jednak leciałem do USA kilka razy. Za zdobyte punkty zamówiłem sobie słuchawki warte 300zł. Niby nic w porównaniu do tych tysięcy dolarów wydanych na bilety, ale zawsze fajnie dostać coś fajnego "za darmo" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...