Skocz do zawartości

Lufthansa/american Airlines - Dopełnienie Formalności Po Zakupie Biletu.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

Mam pytanie co do wpisywania informacji APIS na stronie Lufthansy, a konkretnie chodzi o dane wizy do USA: Co mam wybrać w polu kraj wydający wizę (issuing country)? Jak dla mnie to USA (przeciez Polska jako kraj nie wydaje wizy do USA), natomiast tam jest do wyboru bardzo dużo różnych państw i dlatego zaczęłam się zastanawiać czy to nie chodzi o kraj w którym wiza do USA została wydana? Ostatnio do USA leciałam lotem i tych informacji nie podawałam - zostało to zrobione na lotnisku.

ja napisalam Polska ;).

Nie jest to jakis oblig, nic nie musisz wypelniac, tak mi powiedizano na infolinii Lufthansy. Chodzi po prostu o szybsza i sprawniejsza obsluge, by nie bylo kolejek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja myślę tak jak Ty Femshep i zaznaczyłem USA. Z drugiej strony "issuing country" można niby zrozumieć jako "country where the visa was issued" ale to trzeba zapytać kogoś kto dobrze zna angielski czy taka interpretacja jest poprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do c4r0.

Posiadam kartę MILES MORE od Lufthansy. Kupiłam bilet do USA przed jej założeniem. Podróż się jeszcze nie odbyła Czy mogą mi naliczyć mile? Jeśli jak to w jaki sposób? Tylko przy zakupie biletu czy należy pokazywać ta kartę przy odprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do c4r0.

Posiadam kartę MILES MORE od Lufthansy. Kupiłam bilet do USA przed jej założeniem. Podróż się jeszcze nie odbyła Czy mogą mi naliczyć mile? Jeśli jak to w jaki sposób? Tylko przy zakupie biletu czy należy pokazywać ta kartę przy odprawie?

Mozesz ja dopisac on-line, moga Ci ja dopisac przy odprawie, mozesz po fakcie zglosic missing miles credit request i dostac mile (pewnie bedzie wymagalo wyslania kopii boarding passow do LH - nie jestem pewien bo nimi nie latam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do c4r0.

Posiadam kartę MILES MORE od Lufthansy. Kupiłam bilet do USA przed jej założeniem. Podróż się jeszcze nie odbyła Czy mogą mi naliczyć mile? Jeśli jak to w jaki sposób? Tylko przy zakupie biletu czy należy pokazywać ta kartę przy odprawie?

Dopisujesz numer online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak inni napisali można to dopisać praktycznie wszędzie, nawet już w czasie boardingu przy bramce możesz poprosić o dodanie tego numeru. Brakujące mile zgłasza się online w systemie miles&more i nie potrzeba nic wysyłać pocztą. Klikasz claim missing miles, podajesz numer lotu i datę i jeśli się zgadza to po kilku dniach te mile zostają naliczone - raz to robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...