Skocz do zawartości

Darmowe Rozmowy Do Pl


pilkowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

za darmo pod warunkiem, że dzwoni skype do skype :) ale nawet za kasę jest tanio, około 3 centy za minutę na stacjonarny w Polsce

...plus opłata inicjacyjna. :) Skype ma też abonamenty do różnych krajów, więc może wyjść taniej. Do Polski $6 nieograniczony abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim stanie mieszkasz, ja korzystam z firmy WDT, mam u nich long dystans, mimo ze operatorem jest AT&T. Dzwoniac z domowego tel wybieram bezposrednio numer do Polski, natomiast na komorke dostalam specjalny numer dostepowy, przez ktory sie lacze. Dodatkowo, moje corki maja numer dostepowy w Polsce, gdzie w razie naglej potrzeby moga do mnie dzwonic, placac tylko za lokalna rozmowe, a reszte ja place, czyli tak jakby dzwonia na moj rachunek. Polecam!

www.mywdt.com

Firma jest nastawiona na polskich odbiorcow i rozmawiasz po polsku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladasz konto na ipfon.pl. Wybierasz numer ze strefy gdzie masz rodzine.Instalujesz program, albo kupujesz IP Phone u nich lub w innym miejscu np e-bay. Dzwonisz po kosztach tak jak bys byl w Polsce, malo tego - twoja rodzina dzwoni do ciebie i placi jak za lokalne rozmowy w Polsce. Cennik znajdziesz na ich stronie. Pozrdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam lycamobile, plan bez kontraktu, place $39 miesiecznie i w tym nielimlitowane rozmowy i sms-y po usa, 250 mb internet, nielimitowany sms-y miedzynarodowe i dostaje extra $10 na rozmowy miedzynarodowe (do polski 3 centy za minute na komorke 1 cent na stacjonarne a w sieci lyca jest za darmo). Lepszej oferty nie znalazlam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...