Skocz do zawartości

Darmowe Rozmowy Do Pl


pilkowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz telefon i internet w nim (lub w domu wi-fi) możesz zainstalować program VIBER (oczywiście jeżeli masz smartfona) i dzwonisz normalnie na numer komorkowy tylko przez ten program nie pobiera nic, a osoba odbierająca też musi mieć neta i Viber na phonie.

ps. Na cały świat za free się dzwoni (no powiedzmy bo za wi-fi gdzieś się płaci:))) w kablówce czy coś ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak masz telefon i internet w nim (lub w domu wi-fi) możesz zainstalować program VIBER (oczywiście jeżeli masz smartfona) i dzwonisz normalnie na numer komorkowy tylko przez ten program nie pobiera nic, a osoba odbierająca też musi mieć neta i Viber na phonie.

ps. Na cały świat za free się dzwoni (no powiedzmy bo za wi-fi gdzieś się płaci:))) w kablówce czy coś ;) )

Potwierdzam, sama korzystam i rozmawiam z przyjaciółmi w USA za jego pomocą i także wtedy jak nie mam połączenia z Wi-Fi (ale mam internet w abonamencie). W każdym bądź razie fajna sprawa. Korzystam i z możliwości porozmawiania, przesłania zdjęć za free, czasami sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magic jack - 19.99$ za rok. Instalujesz na kompie, działa, gdy podłączony jest net (włączony komputer/laptop). Wygląda jak normalny telefon (słuchawka, matka). Nieograniczone połęczenia na amerykańskie numery - stacjonarne i komórkowe. Na magic jack\a mogą dzwonić ze Stanów (dostajesz state side number). Aha, przy zakupie dodatkowo płacisz 35 $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

mam ciotke w bostonie i dzownie do niej za darmo z polski przez usluge alenumer. myusze miec tylko darmowe minty na stacjonarne i troche poczekac na polaczenie po wprowadzeniu odpowiednich numerkow. mam smartfona, ale poki co strasznie drogo moj operator liczy sobie za polaczenia interetowe, wiec kontaktujemy sie tradycyjnie - telefonicznie. dla mnie w mojej sytuacji najtansza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

najbardziej rodzini eprzypaslowal alenumer bo zona nie ma smartfona a nie zawsze przy kompterze jest na skype.

alenumer ma male stawki zobaczylem na stronie i wlasciwie patrzac na bilingi wszystko sie zgadz ai pokrywa z tym co mowia. dzieki za rozne opcje, ale jak narazie pozostajemy przy alenumer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...