Skocz do zawartości

Ślub Cywilny Dla Zielonej Karty


Frieten

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@Joanna30, dziękuję za infromację :)

@sly6, Zapomniałem już, że na teren Ambasady nie można wnosić telefonów komórkowych. Jak ten czas szybko leci...

tak ciągle o tym mówiąc można się za bardzo rozmażyć o byciu wylosowanym :) A więc jaka jest różnica?


Z tego co wyczytałem na internecie to w Polsce trzeba mieć:
-akt urodzenia,
-akt ślubu (dla osób po ślubie),
-zaświadczenie o odbyciu służby wojskowej,
-wypis z rejestru skazanych,
-zaświadczenie z policji,


Pewnie na forum jest gdzieś odpowiedź, jestem wręcz pewien, że padało takie pytanie tysiące razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka jest roznica ze w Polsce wystarczy dyplom ze masz ukonczone studia

za to w UK nalezy przedstawic ze masz ukonczona szkole srednia ;)

a co do zaswiadczenia z Polcji to masz na mysli z UK ;) bo w Polsce to pozostaje aby z KRK wziasc takie zaswiadczenie.

Ciebie dotyczyc bedzie z UK takie tez zaswiadczenie :) czy sie starasz w Polsce czy tez w Anglii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam.Szukam obywatelki by sie zapoznac I dogadac sie o pewne rzeczy nie bede tu wymienial zeby nie mial ktos problem pozniej.jak sie znajdzie jakas chetna pani to zostawie namiary jakies.pozdrawiam


Mam tez takie pytanie bo trzeba miec zaswiadczenie o karalnosc tylko mi chodzi o to jak ktos widnieje tzn ze nie dostanie zielonej karty mimo gdy go wylosowali w loteri?

tzn ja widnieje w rejestrze skazanych tylko ja mam wyrok w zawieszeniu I nie na siebie skladalem wniosek w loteri tylko na moja mam bo ja sie lapie jako dziecko nie zamezne do 21 lat czy jakos tak I chcialbym was sie zapytac jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jak sie wypadnie na rozmowie i za co ma te zawiasy..bo sa takie zawiasy ze bedzie ok :)

kiedys pisalismy ze najgorzej podejsc do tego w taki sposob ze to nic takiego nie bylo ;) wtedy Konsul moze odmowic wizy.

musisz poczytac dobrze o tych 21 lat aby nie bylo tak ze wizy nie otrzymasz bo widze ze mozesz sie nie zalapac na GC .

a jak bedziesz w USA to masz taki formularz ze sie wpisuje czy sie bylo karanym i za co,jak sklamiesz a kiedys to wyjdzie to masz po GC i obywatelstwie

to tak jakbys chcial legalizowac pobyt w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie mi chodzi o to ze ja mam zawiasy a zawiasy dostalem za posiadanie narkotykow nie zamierzam sklamac tylko np bedac w stanach tam bym z obywatelka wzial slub a niemialbym zaswiadczenia o karalnosc tylko bym powiedzial/zaznaczyl ze jestem karany to czy moga to uznac czy nie?wiadomo ze zalezy jakie przestepstwo to raz a dwa chyba od urzednika tylko czy jak jeden by np odrzucil wniosek za to ze jestem karany to czy odrazu jestem skreslony czy trzeba sie starac do skutku?

a drugie moje pytanie co do zielonej karty ja w zeszlym roku skladalem na siebie I mi sie nie udalo w tym roku na mame zlozylem bo ja sie lape jako osoba wolna w stanie cywilnym do 21 lat bo jeszcze niemam skonczonych 21lat ani w dniu skladania niemialem pisalo tam cos typu ze nawet jak po wylosowaniu ma sie skonczone 21lat a w dniu skladania wnisoku do loteri sie nie mialo skonczonych to jeszcze mozna sie zalapac tylko ja wole na forum sie popytac bardziej doswiadczonych osob ale nie zawsze na forum musi ktos prawde mowic co prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie zalezy od tego czy jestes karany bo jak napisalem zalezy za co to jest

I teraz jak za narkotyki to masz pod gorke,,,tutaj musisz znalesc ,poszukac dobrego prawnika od spraw wizowych aby Ci powiedzial jakie masz szanse,takiego prawnika szukaj na terenie USA,czytaj rozne fora anglojezyczne jak umiesz angielski.

na narkotyki nie zbyt dobrym okiem sie patrzy ..

a co do 21 to czytaj posty na forum .jest troche opisane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...