Skocz do zawartości

Ślub Cywilny Dla Zielonej Karty


Frieten

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Zawsze mnie to ciekawiło. Mam dziewczynę, ale nie jesteśmy małżeństwem, bo póki co dobrze nam tak jak jest i nie potrzebujemy tego. Jeżeli loteria wizowa odbędzie się w tym roku, wchodzimy w to. Jeżeli jedno z nas wygra, wtedy bierzemy ślub i oboje możemy jechać?

Tak to działa, czy trzeba być małżeństwem wcześniej?

Widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji :)

Zachowujcie bilety i zdięcia ze wspólnych wakacji.

W dzisiejszych czasach, chyba mało kto zachowuje bilety, bo są w większości elektroniczne. :)

A co do zdjęć czy muszą być one wydrukowane czy można pokazać je na telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji :)

W dzisiejszych czasach, chyba mało kto zachowuje bilety, bo są w większości elektroniczne. :)

A co do zdjęć czy muszą być one wydrukowane czy można pokazać je na telefonie?

Ja wydrukowalem na atramentowce, na zwykłym papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że byłeś w podobnej sytuacji co ja - może będę. Przed losowaniem bez ślubu, po losowaniu po ślubie :) Konsul nie miał pretensji o związek małżeński "na wariata"?

Ja nie brałem udziału w loterii. Pojechałem do USA na urlop i sie wziąłem i ozenilem. Poza tym, w moim wieku takich rzeczy chyba się już nie robi na wariata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długa jeszcze droga przed tą moją możliwą rozmową, bo nawet nie wiadomo czy mnie wylosują :) Człowiek planuje, Pan Bóg krzyżuje

Jeżeli moja dziewczyna i ja zostaniemy wylosowani razem (pojedyczo, cóż to by było za szczęście :) ), to w Londynie, a jak nie to w Warszawie.

Pytanie z innej beczki czy w zależności od case number, w niektórych krajach można umówić się wcześniej na interview?

Np. Niski case numer - termin oczekiwania Londyn powiedzmy październik, a w Warszawie przy tym samym numerze styczeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W visa bulletin są podawane case numbers na kolejny miesiąc i w danym miesiącu jest rozmowa.

Na przykład w październikowym visa bulletin jest planowane, że w Europie najwyższym cn rozpatrywanym w październiku będzie 8,500, a na listopad przewidywany jest cn 9,900.

http://travel.state.gov/content/visas/english/law-and-policy/bulletin/2015/visa-bulletin-for-october-2014.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...