Skocz do zawartości

Chciałbym Wylecieć Do Usa I Pracować Jako Piłkarz !


TheHmTh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chodzi mi np o utrzymanie domu. Wkoncu w roznych stanach sa rozne ceny, dajmy przyklad nawet paliwa

Przecież Ci ludzie tłumaczą, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Często w stanch, gdzie są wyższe zarobki, są również wyższe ceny wynajmu, benzyny itd. Z Twojej strony są to pytania nieuzasadnione. Zapytaj jak będziesz jechał, bo w tej chwili szanse wyjazdu są zero w porywach do dwóch zer. Poza tym te informacje są publicznie dostępne. Nikt za Ciebie pracy domowej odrabiac nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci ludzie tłumaczą, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Często w stanch, gdzie są wyższe zarobki, są również wyższe ceny wynajmu, benzyny itd. Z Twojej strony są to pytania nieuzasadnione. Zapytaj jak będziesz jechał, bo w tej chwili szanse wyjazdu są zero w porywach do dwóch zer. Poza tym te informacje są publicznie dostępne. Nikt za Ciebie pracy domowej odrabiac nie będzie.

Znowu odzywa sie ktos kto nie czytal. Juz pisalem wczesniej "Oczywiscie legalnie, wlasnie chodzi mi o pierwsze miesiace, aby przezyc za niskie "psie pieniadze" aby wzbijac sie w drabince powoli, poniewaz tu w polsce gdzie aktualnie jestem nie mam zbyt sporych funduszy. I jeszcze chcialbym sie zapytac ile moze kosztowac cala podroz, czyli bilety oraz wszystkie koszty z tym zwiazane" Czyli chodzi o to ile trzeba wziasc, oczywiscie wraz z praca mozna sie wyprowadzic gdy sie cos odrobi

ok sa takie ceny ale wtedy z praca dla nie ktorych osob masz ciezko :)

a tam gdzie jest praca jest drozej ;)

Tak jak u gory ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wujek google nie pomoze w szukaniu biletow ;)

Np lot do LA moze kosztowac i ponad 3 tys zl a juz do NY bedzie np za kolo 2 tys zl

zalezy tez w jakim okresie czasu,jaka linia lotnicza

Jezeli chodzi o loty to akurat wiem, mozna znalezc naprawde tanie, lecz czy sa jeszcze jakies koszty z tym zwiazane, nie wiem, typu jakies dodatkowe oplaty. Przyznam sie ze tylko raz lecialem samolotem dosc dawno, tak wiec nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu odzywa sie ktos kto nie czytal. Juz pisalem wczesniej "Oczywiscie legalnie, wlasnie chodzi mi o pierwsze miesiace, aby przezyc za niskie "psie pieniadze" aby wzbijac sie w drabince powoli, poniewaz tu w polsce gdzie aktualnie jestem nie mam zbyt sporych funduszy. I jeszcze chcialbym sie zapytac ile moze kosztowac cala podroz, czyli bilety oraz wszystkie koszty z tym zwiazane" Czyli chodzi o to ile trzeba wziasc, oczywiscie wraz z praca mozna sie wyprowadzic gdy sie cos odrobi

Czytałem i zadajesz pytanie, które jest trochę głupawe (staram się być delikatny). Biedni żyją w każdym stanie, więc co Ci mamy powiedzieć?

Wiesz tutaj czasm się jedno pokolenie odrabia, więc nie licz na jakiś niesamowity skok do klasy średniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...