Skocz do zawartości

Chciałbym Wylecieć Do Usa I Pracować Jako Piłkarz !


TheHmTh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No, ale na jakiej zasadzie masz otrzymac ta legalna prace? Bo wiesz, nie mozesz sobie ot, tak po prostu, przyjechac do USA i pracowac legalnie.

Tak wiem, chodzi o wylosowanie zielonej karty ;]. W tym roku pierwszy raz bede bral udzial, wiem ze szanse sa minimalne, i na wyniki trzeba czekac dosc dlugo, ale chyba lepiej wiedziec wiecej i caly czas o tym czytac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz sie?a siostra wezmie Cie ze soba jak wygra w loterii wizowej a sciagniecie Ciebie na stale moze potrwac i 15 lat jak nie dluzej ;)

Ja o tym dokladnie wiem, naczytalem sie o tym, lecz mi bardziej chodziloby o to ze gdy siostra juz by tam wmiare sie zadomowila to moglbym do niej przyjechac na wizie turystycznej, a dopiero wtedy szukac jakiegos sposobu, np slub z amerykanka, ale oczywiscie nie teraz, poniewaz zielonej karty nie dostaja wszyscy co zglosza sie do losowania, moze to byc rownie dobrze za 5 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym wiem, uwierz mi ze naczytalem sie troche na ten temat ;]. Tak wiec moglbym liczyc na odpowiedz na moje pytanie ? ;)

Ale na jakie pytanie?

Gdzie są jakie warunki do życia?

Poczytaj forum... Mamy wątki odnośnie poziomu życia w różnych miejscach w USA.

Nie oczekuj, że ktoś się będzie produkował tylko po to, żeby zaspokoić Twoją ciekawość, a nie dlatego, że masz realne szanse na wyjazd i prosisz o konkretne porady.

Ciekawość możesz zaspokoić sam, przeglądając forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na jakie pytanie?

Gdzie są jakie warunki do życia?

Poczytaj forum... Mamy wątki odnośnie poziomu życia w różnych miejscach w USA.

Nie oczekuj, że ktoś się będzie produkował tylko po to, żeby zaspokoić Twoją ciekawość, a nie dlatego, że masz realne szanse na wyjazd i prosisz o konkretne porady.

Ciekawość możesz zaspokoić sam, przeglądając forum.

Bez przesady, biorac udzial w losowaniu zielonej karty jakies tam szanse są. A mi nie chdzi o warunki zycia, odpisujac mialem nadzieje ze przeczytasz o co chodzi ;]. Chodzi o sam poczatek, gdzie jest najtaniej wynajac jakies mieszkanie czy pokoj, samochod i te sprawy. I tu nie chodzi o CIEKAWOSC, dobrze ze odpisujecie i na wszystko patrzycie chlodnym okiem, to dobrze, poniewaz niektorzy nie mysla o tym powarznie tylko sa "zauroczeni", ja przynajmniej obralem sobie cel w zyciu.. Ale nie liczylem zupelnie na to ze nie potraktujesz mnie powaznie, tak wiec pozdrowienia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...