Skocz do zawartości

Ponowny Wyjazd Po 2,5 Miesiąca


Skalariak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Byłem na wakacjach w USA 3 miesiące, po czym wróciłem na studia. Był to już mój 6 wyjazd do USA, nigdy nie miałem problemów na lotnisku z urzędnikami. Zawsze kilka prostych pytań i droga wolna. Ostatnio pomyślałem, że odwiedziłbym moją rodzinę w święta Bożego Narodzenia, ponieważ nigdy nie byłem tam zimą. Pobyt miałby trwać 3-4 tygodnie. Nigdy nie byłem dłużej niż 3 miesiące. Czy był ktoś kiedyś w podobnej sytuacji? To już moja druga wiza 10-letnia, wyjeżdżam tam od dziecka, zastanawiam się czy ryzykować. Jeszcze niedawno nie dopuszczałem nawet takiej myśli, że mógłbym mieć jakieś problemy, ale ludzie namieszali mi w głowie i pojawiły się wątpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemow miec nie powinienes...2 wiza, tyle lotów....

Gdybym ja był officerem to bym pytał:

-co ze studiami? 3,4 tyg przerwy ?

Przez święta odpowiedź jest banalnie prosta, bo 24.12 - 06.01 to mamy prawie dwa tygodnie wolnego, więc realnie opuści się tydzień-dwa zajęć tylko. ;)

Moim zdaniem, historia wyjazdów działa na korzyść, więc raczej nie powinno być kłopotów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Hej. Dopiero zauważyłem Twoją odpowiedź. Byłem w USA 4 tygodnie tak jak powiedziałem oficerowi w Bostonie. Wpuszczono mnie bez problemu, bez żadnych szczegółowych pytań. Standardowe pytania, czyli na jak długo przyleciałem, do kogo i co robię w Polsce. Temat mojego wcześniejszego pobytu nie był poruszany. Dostałem stempelek na pół roku pobytu. Leciałem przez Boston do Newarku, ale kontrolę przeszedłem oczywiście w Bostonie. Dalej to już lot krajowy. Wątpliwości miałem na początku, gdy słuchałem niepotrzebnie różnych ludzi, ale później nawet nie dopuszczałem takiej myśli, że nie zostanę wpuszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hej ja się podłączę pod temat. Mam pytanie odnośnie pieczątki w paszporcie. Szukałam trochę na ten temat na forum ale nie odpowiedziało mi to na moje pytania.

4 grudnia poleciałam do NY na tydzień. Pieczątkę dostałam, konsul wpisał w nią B2 i nic więcej. Wydaje mi się, że to znaczy, że wizę dostałam na 3 miesiące, tak? Czy to znaczy, że mogę swobodnie lecieć 20 lutego i po prostu dostanę kolejną pieczątkę? Czy nadal mogę odchodzić od zmysłów nad tym, że akurat przylatuję w momencie, gdy kończy mi się wiza, a wylot mam dopiero 5 dni później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...