Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie,

Cieszę się, że już tak wiele osób z tej grupy uzyskało POE i czeka tylko na wyjazd :))

Mam takie pytanie dodatkowe... Czy ktoś z Was sprawdzał już może bilety? Pytam bo chcę porównać kilka ofert- wiadomo- aby skorzystać z tej najbardziej atrakcyjnej. Co prawda ja lecę do Vancouver, ale może ktoś z Was zna jakies fajne wyszukiwarki biletów? Znam SkyScanner, ale być może możecie mi jeszcze coś poradzić?

Z innej beczki:

Jeśli to komuś pomoże, to moja koleżanka leciała w zeszłym roku na Working holiday i wykupiła ubezpieczenie za 450 zł brutto i normalnie przeszło to na lotnisku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Cieszę się, że już tak wiele osób z tej grupy uzyskało POE i czeka tylko na wyjazd :))

Mam takie pytanie dodatkowe... Czy ktoś z Was sprawdzał już może bilety? Pytam bo chcę porównać kilka ofert- wiadomo- aby skorzystać z tej najbardziej atrakcyjnej. Co prawda ja lecę do Vancouver, ale może ktoś z Was zna jakies fajne wyszukiwarki biletów? Znam SkyScanner, ale być może możecie mi jeszcze coś poradzić?

Z innej beczki:

Jeśli to komuś pomoże, to moja koleżanka leciała w zeszłym roku na Working holiday i wykupiła ubezpieczenie za 450 zł brutto i normalnie przeszło to na lotnisku.

Pozdrawiam

Hej !

Ja korzystam zwykle z :

www.flipo.pl/

www.fru.pl

ale polecam równiez sledzić portale :

www.fly4free.pl

www.loter.pl

Pozdr ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poprzedni problem rozwiązany ale pojawił się inny! :(

Może ktoś mi pomoże rozwiązać sytuację?

Nie mogę zalogować się od wczoraj na konto to cic. Wpisuje id i hasło, puszcza mnie dalej a potem nie mam tego przycisku continue tylko samo log out. Nie mogę przejść do swojej aplikacji anni nic. Mogę tylko zmienić hasło, pytania itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni problem rozwiązany ale pojawił się inny! :(

Może ktoś mi pomoże rozwiązać sytuację?

Nie mogę zalogować się od wczoraj na konto to cic. Wpisuje id i hasło, puszcza mnie dalej a potem nie mam tego przycisku continue tylko samo log out. Nie mogę przejść do swojej aplikacji anni nic. Mogę tylko zmienić hasło, pytania itd..

Niestety ten portal jest mało stabilny i z tego co widze, ludzie czesto mają podobne problemy.

Moja rada :

- wyczyścić ciasteczka

- spróbować na innych przeglądarkach

- odczekać 2 dni

- trzymać kciuki:)

jesli to nie pomoże, pisac do nich

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok problem rozwiązany ! Zadzwoniłam na infolinię i wszystko mi wytłumaczyli hura:)

Dla tych, którzy mają problem z logowaniem to mogę podpowiedzieć co ja miałam nie tak - miałam zapisaną stronę logowania do cic w ulubionych i przez nią wchodziłam - a raczej nie mogłam.

Niestety trzeba za każdym razem wchodzić na główną stronę cic.gc.ca i tak po kolei przez zakładkę immigration-> my aplication->apply online itd przejść na stronę logowania.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...